Rękawice domowe

Witaj w kategorii "Rękawice Domowe", gdzie ochrona spotyka się z komfortem, tworząc niezastąpione narzędzia dla tych, którzy pragną zadbać o swoje dłonie podczas różnorodnych prac domowych. Nasza różnorodna kolekcja rękawic domowych to nie tylko praktyczne akcesoria – to nieocenione wsparcie w utrzymaniu higieny, czystości i ochrony skóry. Rękawice w naszej ofercie obejmują różne rodzaje, materiały i rozmiary, aby sprostać różnorodnym potrzebom. 

 

Oferujemy zarówno rękawice jednorazowe, idealne do prac krótkotrwałych, jak i wielokrotnego użytku, które zapewniają trwałą ochronę dłoni podczas bardziej wymagających czynności.Odkryj naszą różnorodność i zainwestuj w rękawice, które nie tylko spełnią swoją funkcję ochronną, ale także dostarczą Ci wygodę i elastyczność podczas codziennych obowiązków domowych. Niech kategoria "Rękawice Domowe" stanie się kluczowym elementem Twojego zestawu narzędzi do domowych prac.

Rękawice domowe pomogą zabezpieczyd dłonie przed zabrudzeniami i niepożądanym działaniem detergentów podczas sprzątania oraz niewielkimi skaleczeniami, możliwymi przy pracach ogrodowych. Różnorodność wyboru... W ofercie sklepu SuperWnetrze.pl dostępne są klasyczne lateksowe rękawice, jak i wykonane z nitrylu, polecane dla osób ze skłonnościami do alergii. Odpowiednie rozmiarem rękawice wpłyną pozytywnie na komfort pracy. Wedle potrzeb, można wybrad rękawice z zabezpieczeniem antybakteryjnym, a także z bawełnianą wyściółką. Możliwy zakup pojedynczych par rękawic domowych, bądź ich zestawów. W trosce o piękne, zadbane dłonie... ... warto, o czym wiele osób zapomina, zmywać w rękawicach domowych, które zabezpieczą delikatną skórę rąk przed wysuszeniem oraz poparzeniami. Ponadto, substancje zawarte w płynach do naczyo oraz możliwa zła jakość wody wpływają niekorzystnie na paznokcie; użycie rękawic pomoże zapobiec ich zniszczeniu.

Cena
-
Producenci
Na skróty:
Promocje (15)

Marka Mepal