Rozciągliwy wąż ogrodowy 30m (100FT) Xhose + pistolet niebieski

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Elastyczny wąż ogrodowy wraz ze spryskiwaczem marki Xhose. Dzięki niemu każda praca w ogrodzie stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Przydatny nie tylko podczas pracy w ogrodzie, ale również do czyszczenia samochodów lub mycia dywanów.

Wąż jest bardzo elastyczny i rozciągliwy, osiąga nawet do 30 m długości. Co ważne, został wykonany z wysokiej jakości materiałów: taśmy poliesterowej, podwójnej taśmy latexu oraz tworzywa ABS, dzięki czemu w porównaniu do innych węży jest odporny na uszkodzenia powstałe przez jego długotrwałym użytkowaniu - nie zagina się i nie pęka. Nieużywany osiąga długość ok. 10 m. Lekki, łatwy w użyciu. Wystarczy napełnić go wodą, aby w momencie rozwinął się i był gotowy do pracy. Równie szybko można go złożyć - po zakręceniu wody automatycznie zwija się i zmniejsza swoją długość, aż trzykrotnie, dzięki czemu jest łatwy w przechowywaniu.

Zestaw zawiera również wielofunkcyjny spryskiwacz. Pistolet został wyposażony w aż 7 trybów pracy:
- prysznic,
- struga,
- mgła,
- pełny,
- stożek,
- skupiony,
- płaski.
Pozwala to na dobranie odpowiedniego trybu do wykonywanej czynności. Dodatkowo pistolet zawiera funkcję blokady, która pozwala wyłączyć spust.

Dodatkowe informacje od producenta:
Posiada końcówkę instalacyjną z gwintem o średnicy 2,6 cm

Kolor:
niebieski

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
3E5A-93884-30
Długość
10-30 m
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Inne Węże ogrodowe

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 8 opinii

Opinia o produkcie Rozciągliwy wąż ogrodowy 30m (100FT) Xhose + pistolet niebieski

Dodaj opinię
 •       Małgorzata

  Zamówienie zrealizowane w tempie ekspresowym. Wąż jest taki, jakiego szukałam- długi, lekki i bardzo praktyczny. Bez problemu można z nim dotrzeć do wszystkich zakamarków ogrodu. Polecam!

  05.10.16
 •       Maria

  Lekki i wygodny ,ale niestety także delikatny-łatwo się psuje.Mimo tego warto go mieć jako dodatkowy,polecam.

  26.05.16
 •       Jacek

  Zdecydowanie poważną wadą, w mojej ocenie, jest brak oferty sprzedaży dwóch czarnych końcówek / złączek znajdujących się na obu zakończeniach węża. Łatwo można stwierdzić, iż jest to element z chińskiego tworzywa sztucznego. Rozumiem, że po wysoce prawdopodobnym uszkodzeniu tych delikatnych elementów pozostanie zakupienie kolejnego Rozciągliwego Węża ? Potwierdzam, że pistolet po wyjęciu z opakowania i rozpoczęciu eksploatacji w sposób zaskakujący przecieka. Ja po prostu przy pomocy klucza płaskiego dokręciłem to chińskie niedokręcenie. Technologia rozciągliwości węża i łatwość korzystania jest zaletą.

  16.05.16
 •       Ewita4

  Rzeczywiście to ma miejsce - potwierdzam. Ja po prostu kluczem płaskim (zdaje się 13") po prostu dokręciłem złączkę znajdującą się na zakończeniu pistoletu. Wąż, ręce są teraz suche. Zdecydowanie inna jakość wykonywania czynności. Cena podobna jak za ten "tradycyjny" - często skręcajacy się, ciężki, mało wygodny. Pozdrawiam.

  12.05.16
 •       Joanna

  Bardzo lekki waz, zachwouje sie tak jak w opisie. Jedyny minus to pistolet, ktory juz od razu po zamontowaniu troche przecieka.

  25.04.16
 •       Elżbieta

  Wąż kupiłam dla mojego męża.Już go testował w ogrodzie.Powiedział, że jest super.

  17.04.16
 •       Jola

  OK

  24.09.15
 •       Elżbieta

  Bardzo polecam - szybka dostawa

  20.07.15

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.