Sage

(61)

Sage to ceniony producent innowacyjnych, profesjonalnych urządzeń klasy premium do wyposażenia domowej kuchni. Historia marki sięga 1932 roku. Na rynku światowym znana jest ona pod nazwą Breville. Korzenie Breville znajdują się w Australii, gdzie od ponad 80 lat powstają i są sprzedawane ich unikatowe produkty. Urządzenia oraz akcesoria marki Sage są doskonałą okazją na to, by wprowadzić do swojej kuchni powiew nowoczesności. Z pewnością zainspirują Was także do wszelkich, kuchennych eksperymentów, dzięki którym praca w kuchni stanie się jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Dla osób szukających ekskluzywnych, wysokiej jakości sprzętów AGD o niezawodnym, minimalistycznym designie, marka Sage będzie zdecydowanie odpowiednim i najlepszym rozwiązaniem.

Wśród najbardziej prestiżowych urządzeń marki Sage Polska zdecydowanie warto wymienić doskonałe, ekskluzywne ekspresy do kawy klasy premium, których nie powstydziłby się w kawiarni żaden profesjonalny barista. To, co je wyróżnia i sprawia, iż mogą być stawianie jako wzór profesjonalnych ekspresów to: niskociśnieniowe parzenie wstępne, odpowiednie utrzymywanie ciśnienia oraz stabilnej temperatury ekstrakcji ± 1°C. W rezultacie, otrzymujemy fantastyczną, aromatyczną kawę – bez posmaku goryczki czy kwaśności. Kolbowe ekspresy do kawy od Sage pomogą przygotować prawdziwą kawę, niczym z włoskiej kawiarni i obudzą w każdym z nas ukrytego baristę. Zaskocz swoich gości mocnym espresso, lekkim cappuccino oraz dużą porcją latte macchiatto!

 

A co oprócz idealnej kawy z funkcjonalnego ekspresu proponuje marka Sage? W ich ofercie znajdziecie szeroką gamę blenderów, charakteryzujących się doskonałą wydajnością i właściwościami, które pozwolą Wam na przygotowanie wielu znakomitych przysmaków.Dzięki wysokiej mocy urządzeń oraz wykonaniu z najlepszej jakości materiałów, w krótkim czasie przyrządzicie zdrowy koktajl, orzeźwiające smoothie czy pyszną zupę krem. W asortymencie marki Sage sięgnięcie także po świetnej klasy czajniki elektryczne czy wielofunkcyjne roboty kuchenne.

 

Wybór urządzeń kuchennych marki Sage naprawdę robi ogromne wrażenie. Ich wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość wykonania, praktyczność i funkcjonalność oraz nowoczesny design wsparty o innowacyjną technologię. Zdecydowanie warto mieć je w zanadrzu, by wszystkie kuchenne czynności szły nam jak z płatka!