Schowek na balkon City BOX Storage 113l : Kolor - antracyt

Opis produktu

Poznaj praktyczny schowek na balkon City BOX Storage 113l, który jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania butów, akcesoriów ogrodowych lub drobnych domowych przedmiotów. Ten funkcjonalny schowek sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zewnątrz, zapewniając Ci porządek i organizację.

  • Pojemność i praktyczność: Schowek o pojemności 113 litrów zapewnia dużo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów, takich jak buty, akcesoria ogrodowe czy drobne przedmioty domowe. Możesz mieć wszystko pod ręką, zachowując jednocześnie porządek i organizację.
  • Wielofunkcyjność: Schowek na balkon City BOX Storage 113l jest wszechstronny w swoim zastosowaniu. Możesz go używać na balkonie, tarasie, w ogrodzie czy nawet wewnątrz domu. Idealnie sprawdzi się jako przechowalnia dla butów, narzędzi ogrodowych, akcesoriów do grillowania i wielu innych drobnych przedmiotów.
  • Odporność na warunki atmosferyczne: Schowek jest wykonany z wytrzymałego materiału, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Możesz go bezpiecznie używać na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych.
  • Estetyczny wygląd: Kolor antracytowy schowka City BOX Storage nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd. Bez względu na to, gdzie go umieścisz, będzie doskonale komponował się z różnymi stylami aranżacyjnymi.
  • Łatwa obsługa: Schowek jest łatwy w montażu i obsłudze. Możesz go swobodnie otwierać i zamykać, aby mieć szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Wybierz praktyczny schowek na balkon City BOX Storage 113l, aby utrzymać porządek i organizację w swoim otoczeniu. To doskonałe rozwiązanie do przechowywania różnych przedmiotów zarówno w domu, jak i na zewnątrz, zapewniając Ci funkcjonalność, wytrzymałość i estetykę w jednym miejscu.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BK-007971
Kod EAN
7290112631459
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Allibert
  • Szafy i skrzynie ogrodowe

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.