Ściągaczki do szyb

Ściągaczki do okien - ściągaczki prysznicowe do czyszczenia szyb


Ściągaczki do okien to praktyczne akcesoria, które pomogą Ci w kilka chwil umyć okna w całym domu i nie tylko. Mają one wiele zastosowań i sprawdzą się doskonale do czyszczenia także i innych powierzchni. Możemy je na przykład wykorzystać do dokładnego umycia domowego prysznica czy też większych luster. Dzięki ściągaczce na szybie nie pozostaną żadne smugi!


Jakie ściągaczki do mycia będą najlepsze?


W SuperWnetrze znajdziecie trwałe i solidne modele ściągaczek, które bez problemu poradzą sobie z zaciekami na szybach i szklanych powierzchniach. Na szczególną uwagę zasługują tutaj ściągaczki prysznicowe marki Blomus oraz Zack. Ze ściągaczką Blomus Lavea precyzyjnie zbierzesz wodę z szyby, a jej gumowe włosie pozwoli na usunięcie nawet najbardziej mocnych zabrudzeń. Trzon ściągaczki wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możemy być pewni o jej trwałość i wytrzymałość na długie lata.


Na co zwrócić uwagę przy zakupie ściągaczki do okien?


Przede wszystkim podczas zakupu ściągaczki do czyszczenia prysznica warto dokładnie sprawdzić, z jakich materiałów została ona wykonana. Istotnym elementem jest oczywiście gumowa nakładka, która umożliwia łatwe i sprawne zbieranie wody oraz zanieczyszczeń. Drugą, ważną częścią ściągaczki jest jej rączka. Musi być ona wykonana z najwyższej jakości materiałów, by jej użytkowanie było komfortowe, a przy tym by posłużyła nam ona na jak najdłuższy czas.