Ściągaczki do szyb

Ściągaczki do okien to praktyczne akcesoria, które pomogą Ci w kilka chwil umyć okna w całym domu i nie tylko. Mają one wiele zastosowań i sprawdzą się doskonale do czyszczenia także i innych powierzchni. Możemy je na przykład wykorzystać do dokładnego umycia domowego prysznica czy też większych luster. Dzięki ściągaczce na szybie nie pozostaną żadne smugi! W SuperWnetrze znajdziecie trwałe i solidne modele ściągaczek, które bez problemu poradzą sobie z zaciekami na szybach i szklanych powierzchniach. Na szczególną uwagę zasługują tutaj ściągaczki prysznicowe marki Blomus oraz Zack. Ze ściągaczką Blomus Lavea precyzyjnie zbierzesz wodę z szyby, a jej gumowe włosie pozwoli na usunięcie nawet najbardziej mocnych zabrudzeń. Trzon ściągaczki wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możemy być pewni o jej trwałość i wytrzymałość na długie lata. W Naszym sklepie internetowym SuperWnetrze najdziesz produty najlepszej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb Naszych klientów. Nie czekaj miejsce filtruj i kup z dostawą do domu już teraz! Wybierając produkty do mycia jak ściereczki lub gąbki do mycia okien, musisz liczyć się z plamami pozostałymi na oknie po źle wytartej wodzie. Korzystając ze ściągaczki pozbędziesz się smug, dlatego klienci sklepu internetowego SuperWnetrze tak chętnie je kupują.

Narzędzie, które ułatwi mycie szklanych powierzchni

 

Narzędzie, które ułatwi mycie szklanej, dużej powierzchni. Pomieszczenia w Twoim mieszkaniu wymagają regularnego sprzątania, przebywanie w czystszej przestrzeni bezsprzecznie pozwala lepiej się zrelaksować i wypocząć. Mycie okien -nie należy z pewnością do Twoich zainteresowań. Przez niektórych czynność znienawidzona, a przez innych ulubiona. Dlaczego? Sprzątanie szklanych elementów nie należy do najłatwiejszych, szczególnym problemem są upierdliwe smugi, które pozostają na powierzchni mimo usilnych prób pozbycia się ich. Są sposoby i na ten problem. W Naszym sklepie internetowym znajdziesz kilkanaście produktów przeznaczonych do mycia szkła. Sprawę upierdliwych smug powinny rozwiązać odpowiednie ściągaczki. Dzięki jednemu, niewielkiemu narzędziu uniknąć można zacieków i nieestetycznych kresek na szklanych powierzchniach. Trzeba pamiętać, że złe ściągaczki do okien potrafią zarysować szkło, dlatego warto rozeznać się, które z nich będą najlepszym rozwiązaniem. Zamień stare produkty do czyszczenia na nowe ściągaczki najlepszej jakości. Przy większości artykułów znajduje się ocena oraz informację jak sytuacja wygląda z dostawą. Dlatego zanim ściągaczki i inne produkty znajda się w koszyku, możesz dokonać wnikliwego rozeznania
 

Jakie ściągaczki do wody wybrać?


Najważniejszą rzeczą, która odpowiada za dobrze dobraną ściągaczkę jest materiał, z którego wykonany został element ściągający wodę. Należy unikać takich, które wykonany zostały z twardego tworzywa sztucznego. Taki materiał może niestety zarysować okno. Najlepsze ściągaczki do okien wykonane są z miękkiej gumy lub silikonu, są one wystarczająco elastyczne, dzięki czemu podczas pracy nimi nie trzeba martwić się nie tylko o pozostawione smugi, ale także można zapomnieć o przypadkowym uszkodzeniu szyby. Silikonowe ściągaczki, które znajdują się w asortymencie SuperWnetrze są niezwykle trwałe i solidne. Marka Blomus stworzyła silikonowe ściągaczki, które wyposażone zostały w haczyk, na którym można je powiesić. Doskonale sprawdzą się one zawieszone w okolicach prysznica. Warto po kąpieli od razu wytrzeć ściekającą wodę właśnie za pomocą tego narzędzia, dzięki temu, na kabinie prysznicowej nie będą pozostawały wodne zacieki, na których potem pojawia się kamień. Zdecydowanie przedłuży to estetyczny wygląd prysznica.
 

Na jakie elementy jeszcze zwrócić uwagę?


Przede wszystkim ściągaczki do okien powinny być wyposażone w wygodną rączkę, dzięki której łatwo będzie przesuwało się je po szklanych taflach. Niektóre z nich wyposażone zostały w dodatki, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę na szklanych powierzchniach. Przykładem będzie tutaj ściągaczka, która posiada część myjącą, czyli delikatne włosie lub gąbkę, które świetnie poradzą sobie w usuwaniu zaschniętych zabrudzeń jak np.: osad z mydła. Bardzo dobrze sprawdzają się również narzędzia, które mają długie rączki. Producent Zack właśnie to rozwiązanie zaproponował w serii Jaz, wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej na długim, solidnym uchwycie sprawia, że nawet wysokie lustra czy okna nie będą stanowiły wyzwania. Na uwagę zasługuje niezwykle mała i poręczna myjka silikonowa marki Umbra. Doskonale sprawdzi się nie tylko do ściągania pary z lustra, świetnie spełnia swoją rolę w myciu zlewu, brodzika czy nawet dokładnego zbierania okruchów z kuchennego blatu. W asortymencie sklepu znajduje się także myjka okienna Sencor, jest to bezprzewodowe urządzenie zasilane niewielkim akumulatorem, które będzie doskonałą pomocą podczas mycia okien.

 

Silikonowe ściągaczki do szyb

 

Najpopularniejszymi śpiączkami są zdecydowane te silikonowe. Ich wygoda w trzymaniu, łatwa w użyciu i myciu podbiła serca milionów. Można ją przechowywać w każdym pomieszczeniu. Można ją używać do porządków w każdym pomieszczeniu - w czasie mycia lustra w salonie, okna w kuchni, czy szyby od drzwi balkonowych. Świetnie sprawdzi się także na szybach samochodowych. Marka Blomus stworzyła kolekcję ściągaczek z uchwytem, które dodatkowo mają piękne kory i komponują się w jedną całość. Zamocowanie ich na ścianie za pomocą haczyka pozwala w łatwy sposób zaoszczędzi miejsce w szafkach. 

 

Ściągaczki ze stali nierdzewnej 

 

Osoby, które często sprzątają mieszkanie, potrzebują produktów, które będą służyły im na lata. Takie właśnie są ściągaczki zrobione ze stali nierdzewnej. Marka Zack wypuściła linię małych ściągaczek ze stali nierdzewnej ze specjalnym uchwyt, dzięki któremu możemy zamocować ściągaczkę w dozwolony miejscu na płytkach. Marka Zack wypuściła zarówno małe jak i również długie ściągaczki. Umożliwią one wymycie wysokich okien lub dużych luster bez konieczności wchodzenia na drabinę. Najpopularniejsze ściągaczki ze stali nierdzewnej to:

 

  • Ściągaczka do szyb marki Zack
  • Ściągaczka długa Zack
  • Klasyczna ściągaczka Zack

 

Ściągaczka długa czy krótka?

 

Ściągaczki do szyb można kupić w różnych rozmiarach. Istnieją bardzo długie wycieraczki do szyb, które umożliwiają mycie szyb w wysokich pomieszczeniach, bez konieczności wchodzenia na drabinę. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się tylko w dużych domach. Jeżeli mieszkasz w bloku lub mniejszym domku warto zakupić klasyczną małą ściągaczkę. Jej rozmiar zdecydowane umożliwi umycie dokładnie szyb i dodatkowo nie zajmie dużo miejsca w szafkach lub na ścianie. Bez względu na to jaki rozmiar wybierzesz, warto sprawdzić czy ściągaczka ma możliwość przyczepienia jej na ścianie. Ułatwi to szybki dostęp do ściągaczki i zachowanie porządku w danym pomieszczeniu. Zakup taką, która będzie odpowiednia do czyszczenia szyb w Twoim domu. Ocena użyteczności należy do ciebie! W przypadku pytań Nasi konsultanci udzielą dokładnych odpowiedzi. Dostępność każdego modelu nie powinna być również problemem, ponieważ współpracujące z nami firmy, to enomowane marki, które dostarczają Nam towar z całego świata. W sklepie internetowym SuperWnetrze, stawiamy na państwa zadowolenie w czasie dokonywania zakupów, dlatego filtr, ciasteczka oraz ocena każdego produktu na stronie są dla nas niezmiernie ważne. Zachęcamy do zakupu wycieraczki do szyby od renomowanych producentów z naszego sklepu!

 

Suszarka brabantia