Sencor

Sencor - idealne rozwiązania nie tylko dla domu


Marka Sencor jest połączeniem japońskiej dokładności i tradycji. Produkty znane na całym świecie służą przez długie lata nie tylko w domach, ale również w biurach i lokalach usługowych. Długa historia marki pokazuje jak Sencor rozwijał się przez lata oraz jak ważny jest dla projektantów rozwój technologiczny. Innowacyjna firma, której produkty znane są na całym świecie nieprzerwanie stawia również na wyjątkową oprawę wizualną rzeczy tworzonych z pasją. Wzornictwo, opakowania, szeroka paleta stosowanych kolorów oraz niezwykła funkcjonalność sprawia, że forma łączy w sobie wszystko czego oczekuje się od produktu idealnego. Przy tych wszystkich zaletach marka stawia również na przystępną cenę swoich produktów, które dzięki temu są na każdą kieszeń.

 

Innowacyjne systemy, które podniosą komfort i wygodę w mieszkaniu


Sencor wyróżnia się niezwykłą wiedzą w zakresie klimatyzatorów, wiatraków oraz grzejników. Wykorzystanie tego w praktyce łącząc przy tym wyjątkowy design sprawia, że marka stawiana jest bardzo wysoko w rankingach urządzeń chłodzących i cieplnych. Bestsellerowe klimatyzatory wolnostojące są już flagowym produktem marki. Klimatyzatory wyposażone zostały w urządzenia chłodzące w najwyższym standardzie. Różne tryby działania urządzenia dodają mu atrakcyjności. Przy wielu zaletach klimatyzator działa bardzo cicho, co przy tego typu urządzeniach jest bardzo istotne. Szeroka oferta wentylatorów wielofunkcyjnych, wiatraków biurkowych czy stojących sprawia, że każdy z pewnością znajdzie odpowiedni ratunek na upalne, letnie dni. Grzejniki są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy mroźne wieczory najchętniej spędzają pod przykryciem. Wyjątkowo funkcjonalne grzejniki olejowe lub panele grzewcze ze szkła spowodują, że w mgnieniu oka w pomieszczeniu zagości ciepło. Dla wyjątkowych zmarzluchów Sencor przygotował niezwykły koc elektryczny, jego japońska technologia gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.
 

Wyjątkowe i użyteczne wnętrze łazienki tylko z marką Sencor


Podczas urządzania i wyposażania łazienki warto wziąć pod uwagę produkty marki Sencor. Szeroka oferta szczoteczek elektrycznych i irygatorów dla dorosłych i dzieci sprawi, że z pewnością znajdzie się odpowiednią dla każdego użytkownika. Suszarki, lokówki, prostownice, maszynki do strzyżenia i trymery - w te wszystkie urządzenia możesz wyposażyć łazienkę dzięki jednej firmie. Poza tym marka Sencor uzupełni Twoje wnętrza w takie urządzenia jak: stacja pogodowe, cyfrowy zegary oraz małe AGD do kuchni. Szybkowary oferowane przez firmę, to urządzenia, które robią furorę wśród klientów. Są to wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które pozwolą na zdrowsze i szybsze przygotowanie posiłków. Sprzątanie z pewnością ułatwią wielofunkcyjne odkurzacze bezworkowe lub automatyczne odkurzacze, którymi sterować można za pomocą aplikacji w telefonie. Przejrzyj ogromny wachlarz rozwiązań do domu, które proponuje dla Ciebie Sencor, z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.