Słój słoik dystrybutor szklany z kranikiem kranem do napojów lemoniady 4 l

Opis produktu

Słoik na napoje DYSTRYBUTOR to idealne rozwiązanie do serwowania orzeźwiających napojów w gorące dni oraz podczas imprez. Ten solidny dystrybutor wykonany jest z wysokiej jakości szkła, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd.

✅Dzięki swojej uniwersalności, można w nim podawać napoje z kawałkami owoców lub z dodatkiem lodu, bez obaw o przypadkowe dostanie się owadów do środka, dzięki zakręcanej metalowej pokrywce z kranikiem z tworzywa. To praktyczne rozwiązanie sprawia, że nie musisz się martwić o insekty, które mogłyby utrudniać korzystanie z napoju.

✅Słoik na napoje DYSTRYBUTOR został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. Posiada szeroki otwór, co ułatwia napełnianie napojem, a także zapewnia wygodę przy czyszczeniu. Dzięki temu możesz szybko i bezproblemowo cieszyć się swoimi ulubionymi napojami.

✅Ten szklany dystrybutor z kranikiem doskonale sprawdzi się do serwowania wody, lemoniady, soku i wielu innych napojów. Ma wymiary 15 x 15 x 25,5 cm oraz pojemność 4 litry, co wystarcza na długie godziny orzeźwienia dla gości podczas imprezy.

✅Należy pamiętać, że słoik na napoje nie nadaje się do napojów gorących, ze względu na jego szklaną konstrukcję. 

✅Jest to oryginalny produkt renomowanej czeskiej marki Orion, który został wyprodukowany zgodnie z europejskimi standardami. Możesz mieć pewność, że korzystasz z produktu bezpiecznego dla zdrowia i neutralnego dla żywności.

⭐Słoik na napoje to solidny i uniwersalny produkt, wykonany z wysokiej jakości szkła. Dzięki niemu możesz łatwo i efektownie serwować lemoniadę, poncz lub sok w gorące dni lub podczas imprez. 

Słoik jest wyposażony w kranik i metalową zakręcaną pokrywkę, które zapewniają wygodę użytkowania i chronią napój przed insektami. Jego szeroki otwór ułatwia napełnianie i czyszczenie. 

Słoik na napoje DYSTRYBUTOR to doskonały wybór, który umożliwia eleganckie podawanie napojów i zapewnia świeżość i orzeźwienie na każdej imprezie.

Zalety produktu: 

✔Słoik jest wyposażony w kranik, co umożliwia łatwe i precyzyjne nalewanie napojów bez rozlewania.

✔Wykonany z wysokiej jakości szkła, słoik jest trwały i odporny na uszkodzenia.

✔Nadaje się do serwowania różnorodnych napojów, takich jak woda, lemoniada, poncz czy sok. Można w nim podawać napoje z kawałkami owoców lub lodem.

Metalowa pokrywka z kranikiem z tworzywa zapewnia szczelność i chroni napoje przed owadami i zanieczyszczeniami.

Szeroki otwór ułatwia napełnianie słoika napojem, a także czyszczenie po użyciu.

✔Słoik ma pojemność 4 litrów, co wystarcza na długotrwałe serwowanie napojów na imprezach i spotkaniach.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-125968
Kod EAN
8719987051227
Pojemność
4 L
Długość
15 cm
Materiał
Szkło
Szerokość
15 cm
Kolor dominujący
przezroczysty
Wysokość
25,5 cm
Waga
1266 g
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Orion
  • Polecamy
  • Inne Dystrybutory na napoje

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.