Stojaki na ręczniki papierowe pozwolą Ci mieć pod ręką ręcznik papierowy do szybkiego wytarcia blatu kuchennego, mebli czy akcesoriów. Są to bardzo praktyczne przybory, które zdecydowanie warto mieć w swojej kuchni. Na co zwrócić uwagę przy wyborze tego typu stojaka?

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Jakie stojaki kuchenne mamy do wyboru?


Jak dobrać najlepszy stojak na ręczniki papierowe? Przede wszystkim musimy sprawdzić czy wybrany przez nas stojak na ręczniki papierowe będzie miał odpowiedni rozmiar. Taki, żeby bez problemu nałożyć na niego całą rolkę ręcznika papierowego. Jego budowa powinna nam także umożliwiać swobodne wyciąganie i urywanie kawałków papieru. Mamy do wyboru bardzo proste stojaki kuchenne, które poza drążkiem i podstawą nie mają nic więcej oraz wersje bardziej rozbudowane. Stojaki na ręczniki papierowe z dodatkową obudową wokół, są bardziej eleganckie i mogą stanowić świetną dekorację kuchennego blatu.


Jaki stojak kuchenny kupić?


W SuperWnetrze znajdziecie wyjątkowe i bardzo pomocne stojaki na ręczniki papierowe. Naszym hitem są stojaki kuchenne marki Wesco, które prezentują się niezwykle nowocześnie. Wykonane są z trwałej stali oraz blachy malowanej proszkowo na różnorodne kolory, dzięki czemu możemy być pewni ich wysokiej jakości.