Stół rozkładany do jadalni 140/170/200x90x76 King Bath Vendome szkło

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Stół Vendome marki King Bath wykonany jest w całości ze szkła. Użyte tworzywo czyni z niego mebel bardzo elegancki i ekskluzywny. Bardzo dużym atutem stołu jest możliwość jego składania i rozkładania. Ten bardzo prosty do wykonania proces pozwoli dostosować stół do potrzeb jakie mamy w danej chwili. Może stanąć w salonie lub jadalni i być używany do codziennych posiłków, a kiedy do stołu zasiądzie większa liczba osób wystarczy rozłożyć boczne blaty aby znacznie zwiększyć powierzchnię użytkową.

Zarówno blat jak i nogi stołu wykonane zostały ze szkła,blat o grubości 10 mm nogi 20 mm. Blat wykonany ze szkła czarnego lakierowanego,hartowanego fazowanego, polerowanego i szlifowanego na krawędziach. Nogi stołu wykonane ze szkła czarnego, lakierowanego, giętego na ciepło, fazowanego, polerowanego i szlifowanego na krawędziach. Stelaż stołu wykonany jest z najwyższej jakości stali lakierowanej, klejony do blatu metodą UV.

System rozkładania składa się z dwóch rozsuwanych prowadnic. Obie części blatu rozsuwają się niezależnie dzięki czemu uzyskujemy aż 3 wielkości stołu. Sam proces rozsuwania jest bardzo prosty.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
SI-STB-2003C1.4/2.0
Kolekcja
Vendome
Wymiary Stół w formie złożonej
wysokość - 76 cm
długość - 140 cm
szerokość - 90 cm
Wymiary Stół w formie rozłożonej jedna strona
wysokość - 76 cm
długość - 170 cm
szerokość - 90 cm
Wymiary Stół w formie rozłożonej
wysokość - 76 cm
długość - 200 cm
szerokość - 90 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty King Home
  • Inne Stoły

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.