Stolik vigo storage box ze schowkiem : kolor - grafit

Opis produktu

Przedstawiamy Ci praktyczny i kompaktowy stolik balkonowy Vigo Storage Box ze schowkiem. Ten funkcjonalny stolik to idealne rozwiązanie do przechowywania drobnych akcesoriów lub małych przedmiotów domowych na Twoim balkonie. W dodatku, maksymalna ładowność tego stolika wynosi aż 30 kg, co zapewnia dużą pojemność.

  • Praktyczność: Schowek wewnątrz stolika Vigo Storage Box zapewnia praktyczne miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów lub małych przedmiotów domowych. Możesz mieć je zawsze pod ręką, jednocześnie utrzymując porządek na swoim balkonie.
  • Kompaktowe rozmiary: Stolik Vigo Storage Box ma kompaktowe rozmiary, co sprawia, że doskonale nadaje się do balkonów o ograniczonej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy Twój balkon jest duży czy mały, ten stolik łatwo się wkomponuje w przestrzeń.
  • Wytrzymała konstrukcja: Stolik Vigo Storage Box został wykonany z solidnych materiałów, które zapewniają wytrzymałość i trwałość. Możesz na nim bezpiecznie umieścić przedmioty o maksymalnej wadze do 30 kg.
  • Estetyczny wygląd: Kolor grafitowy nadaje stolikowi Vigo Storage Box nowoczesny i elegancki wygląd. Będzie on doskonale współgrał z różnymi stylami balkonów, dodając im stylu i wyrafinowania.
  • Łatwa konserwacja: Stolik Vigo Storage Box jest łatwy do utrzymania w czystości. Materiały, z których został wykonany, są odporne na warunki atmosferyczne, co ułatwia utrzymanie stolika w doskonałym stanie przez długi czas.

Wybierz stolik Vigo Storage Box ze schowkiem, aby cieszyć się praktycznością, kompaktowymi rozmiarami i stylowym wyglądem na Twoim balkonie. To idealne rozwiązanie do przechowywania i dekorowania przestrzeni na świeżym powietrzu

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BK-013363
Kod EAN
8711245155517
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Allibert
  • Inne Allibert

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.