Stoły turystyczne

Stoły turystyczne to nieodzowny element wyposażenia dla każdego entuzjasty podróży i outdoorowych aktywności. Bez względu na to, czy planujesz wyprawę kempingową, piknik w parku czy grillowanie na plaży, odpowiedni stół turystyczny zapewni Ci wygodne miejsce do spożywania posiłków, relaksu i organizacji sprzętu.

W naszej kategorii stołów turystycznych znajdziesz różnorodne modele, które zaspokoją potrzeby każdego podróżnika. Wykonane z lekkich i trwałych materiałów, te stoły są łatwe do przenoszenia, składania i montażu, co sprawia, że są idealne do transportu.

Nasze stoły turystyczne oferują praktyczne rozwiązania, takie jak regulowane nóżki, które umożliwiają dostosowanie wysokości stołu do Twoich preferencji. 

Wielkość stołów turystycznych jest dostosowana do różnych potrzeb. Oferujemy zarówno kompaktowe modele, które zmieszczą się do plecaka czy torby podróżnej, jak i większe stoły, które pomieszczą większą ilość osób. Dzięki temu możesz swobodnie cieszyć się posiłkiem lub spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury.

Cena
-
Producenci
Długość
Kolor dominujący
Materiał
Szerokość
Wysokość

szklanki termiczne 350 ml