Suszarka do naczyń pojedyncza 50 z podstawką szara

Opis produktu

Suszarka do naczyń pojedyncza 50 z podstawką szara to praktyczny i niezbędny element kuchennego wyposażenia. Jest to jednopoziomowa suszarka, która pozwala na dokładne osuszenie naczyń, jednocześnie zapewniając wygodne i szybkie ich użytkowanie.

Suszarka została wykonana z dobrej jakości drutu stalowego, który nie wchodzi w korozję, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Profilowane miejsca na talerze zapewniają im ochronę przed uszkodzeniami, a tacka suszarki pozwala na bezproblemowe czyszczenie.

Rozmiary suszarki pozwalają na jej umieszczenie na każdym kuchennym blacie lub szafce, a podstawa szara zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Suszarka do naczyń pojedyncza 50 z podstawką szara to produkt, który w łatwy i skuteczny sposób ułatwia codzienne prace kuchenne, dbając o jakość użytkowania i bezpieczeństwo przechowywanych naczyń.

⭐Praktyczność - suszarka do naczyń jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchennego, który ułatwia codzienne prace i zapewnia wygodne użytkowanie naczyń.

⭐Wytrzymałość - wykonana z dobrej jakości drutu stalowego, który nie wchodzi w korozję, suszarka jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

⭐Ochrona przed uszkodzeniami - profilowane miejsca na talerze zapewniają im ochronę przed uszkodzeniami.

⭐Łatwe czyszczenie - tacka suszarki pozwala na bezproblemowe czyszczenie, co ułatwia utrzymanie suszarki w czystości.

⭐Uniwersalność - rozmiary suszarki pozwalają na jej umieszczenie na każdym kuchennym blacie lub szafce, co czyni ją uniwersalnym i łatwo dostępnym urządzeniem.

⭐Stabilność - podstawa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkowania, co pozwala uniknąć przypadkowego przewrócenia się suszarki.

⭐Praktyczność użytkowania - jednopoziomowa konstrukcja suszarki pozwala na dokładne osuszenie naczyń, zapewniając jednocześnie wygodne i szybkie ich użytkowanie.

Suszarka do naczyń pojedyncza 50 z podstawką szara to praktyczny i funkcjonalny produkt, który ułatwia codzienne prace kuchenne, dbając jednocześnie o jakość przechowywania i użytkowania naczyń.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
50M-SUS-150S
Kod EAN
5906551040999
Wysokość
26 cm
Szerokość
24 cm
Głębokość
50 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Florina
 • Inne Suszarki do naczyń

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 3 opinie

Opinia o produkcie Suszarka do naczyń pojedyncza 50 z podstawką szara

Dodaj opinię
 •       BOGDAN

  Zakup udany O.K. dzięki

  22.03.23
 •       Magdalena

  Tak wszystko było ok

  14.04.21
 •       Marcin

  Suszarka prosta, ale dobrze się sprawdza. Polecam.

  01.04.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.