Szczotki do toalety WC zabudowane

Szczotki do toalety WC z zabudową to eleganckie, klasyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Wybór szczotki do wc jest bardzo istotny - musi dopełniać wnętrze pomieszczenia oraz być wytrzymała i stabilna, aby służyła nam przez lata. Szczotki z zabudową dostępne w Superwnerze wykonane są ze stali, tworzywa sztucznego oraz ceramiki - materiałów, które w łatwy sposób możesz wyczyścić. Klasyczny kolor czarny i biały, możesz zamienić na delikatny beżowy, który jest hitem tego roku. Z względu na popularność szczotek z zabudową, bardzo duża ilość naszych producentów ma je w swojej ofercie. Bardzo polecane są szczotki z zabudową od Marki Blomus, Brabantia, Kela i Zack - wyróżniają się dzięki wyjątkowemu projektowi. Sprawdź Naszą ofertę szczotek do toalety WC w sklepie SuperWnetrze i wybierz jedną dla siebie!

Wyniki filtrowania: Rodzaj: Zabudowane

Szczotka do wc z elegancką zabudową

 

Marzysz, aby twoja toaleta miała super wnętrze? To jest możliwe do osiągnięcia. Przestrzeń intymna, jakim jest WC wymaga wyjątkowej troski, dbałości o każdy szczegół. Aby jego  aranżacja była przyjemna i funkcjonalna warto najpierw temat dobrze przemyśleć.  Niektóre elementy wystroju wymagają podkreślenia, inne wręcz przeciwnie. Do tych  drugich z pewnością należą szczotki do WC. Chętnie podpowiemy, które będą idealne dla  ciebie.  W zasobach naszego sklepu SuperWnętrze znajdziesz wiele typów akcesoriów  łazienkowych. Jednym z nich są szczotki do toalety zabudowane. To modele dla osób,  które szczególnie dbają o higienę i estetykę pomieszczeń. Zabudowa szczotki sprawia, że  twoja toaleta będzie przyjazna dla każdego użytkownika. Wybór kolorów i kształtów  gwarantuje możliwość idealnego dopasowania do aranżacji łazienki. Znajdziesz tu szczotki  mocowane do ściany, stojące, o różnej wysokości. Ich kolorystykę warto dobrać do koloru  płytek. Oferujemy szczotki do WC srebrne, białe, niebieskie, czarne i szare. Warto stosować szczotki do WC zabudowane szczególnie wtedy, gdy nasza toaleta  znajduje się w łazience, a nie w osobnym pomieszczeniu. W tym wypadku bardzo zależy nam na idealnej estetyce, gdyż łazienka często jest azylem, do którego uciekamy po  meczącym dniu. Też jesteś tego zdania? Właściwa aranżacja pomieszczeń wpływa na nasze  codzienne funkcjonowanie. Nie chodzi tylko o użyteczność, ale także walory estetyczne.  

 

Jaką wielkość szczotki do toalety zabudowaną wybrać?

 

Czy wielkość ma znaczenie? Oczywiście. Nawet w przypadku takich akcesoriów  łazienkowych, jak szczotki do toalet, istotne jest na jaką wielkość się zdecydujesz. Jeśli WC  znajduje się w łazience możesz wybrać większą szczotkę. Natomiast, gdy stanowi osobne  pomieszczenie, które na ogół jest małe, zdecyduj się na mniejszy rozmiar. Dysponujemy  szerokim asortymentem także w kwestii wielkości szczotki do toalety/WC.  Zabudowane modele możesz nabyć w wysokości od 36 – 46 cm.  Na wystrój twojej toalety czy łazienki wpływa także design stosowanych dodatków.  Oferowane u nas szczotki do WC w wersji zabudowanej zaprojektowano z różnych  materiałów. Najczęściej proponowanym jest stal nierdzewna i tworzywo sztuczne. Dla  koneserów mamy także model z ceramiki.

 

Kształt i forma szczotki w zabudowanie ma znaczenie

 

Dodatkowo kształty i formy naszych szczotek są  rozmaite. Najbardziej popularny jest walec, ale często stosowana jest też forma stożka.  Bardzo duża ilość typów szczotek prezentowanych w sklepie SuperWnętrze sprawi, że  każdy wybierze coś dla siebie. Nasze szczotki inspirowane są nowoczesnością, klasyką lub  po prostu tradycją. Sprawdź nas i wybierz coś dla siebie! Którą szczotkę do toalety kupisz? Wolnostojącą czy może w wersji wiszącej? Do  wyróżniających się projektów spośród szczotek zabudowanych należy opcja z przestrzenią,  oferowana przez markę Joseph Joseph. Zwróć uwagę także na kolor samych szczotek.  Najczęściej stosowane są te w białym, jednak coraz więcej jest też fanów czarnych szczotek.  Pamięta, że nie liczą się tylko i wyłącznie trendy na rynku akcesoriów wnętrzarskich, ale  przede wszystkim twój pomysł na SuperWnętrze.  

 

szklanki termiczne