Szklanki termiczne

(130)

Szklanki termiczne - szklanki do kawy z podwójną ścianką - czas na Twoją ulubioną kawę!


Szklanki termiczne to szklanki wyróżniające się podwójnymi ściankami, które mają izolacyjne zadanie. Dodatkowa warstwa szkła pozwala na zachowanie odpowiedniej, idealnej temperatury napoju. Jeśli chcemy dłużej cieszyć się gorącą kawą lub herbatą, albo orzeźwić się zimnym napojem, szklanki termiczne będą najlepszym rozwiązaniem! Można je wykorzystać niezależnie od pory roku, rodzaju napoju czy okazji. Są po prostu świetne!


Dlaczego warto kupić szklanki termiczne? Poznaj odpowiedź!


Poza samym aspektem technicznym i praktycznym, jakim jest utrzymanie temperatury napoju, jest ich design! Szklanki termiczne prezentują naszą ulubioną kawę o niebo lepiej! W tego rodzaju szklance kawa lub zimny napój wygląda niczym zawieszony w powietrzu. Możecie wybrać dedykowane szklanki termiczne do latte, cappuccino, a nawet espresso i serwować kawę jak prawdziwy mistrz! Poza tym, dodatkowa ścianka szklanek termicznych, uchroni nasze dłonie przed poparzeniem. Nawet wrząca herbata nie narobi nam problemów. Jeśli chcecie zrobić wrażenie na domownikach i gościach i zaserwować im coś intrygującego, szklanki z podwójną ścianką to Wasz must-have!


Szklanki z podwójną ścianką - z czego wykonane są szklanki termiczne?


Szklanki termiczne, czyli inaczej szklanki izolowane produkowane są ze szkła borokrzemowego. Szkło borokrzemowe wykorzystywane w tego rodzaju szklankach jest dmuchane i cechuje się naprawdę wysoką trwałością. Choć szklanki termiczne są lekkie niczym piórko, wcale nie tak łatwo je uszkodzić. Nie musimy się więc obchodzić z nimi jak z jajkiem. Można je także myć w zmywarce i nic złego się z nimi nie stanie, dzięki czemu nie marnujemy czasu na ręczne mycie naczyń. Sięgajcie więc po nie śmiało!


Jakie szklanki termiczne wybrać? Sprawdź koniecznie nasze SuperWnętrzowe propozycje!


Szklanek termicznych znajdziesz u nas naprawdę wiele! Mamy szklanki przeznaczone do konkretnych rodzajów napojów oraz szklanki neutralne, w których podamy wszystko to, na co tylko mamy ochotę! Jeśli szukacie tanich, ale pięknie się prezentujących szklanek termicznych, postawcie na markę Lamart. Ich szklanki nie tylko nie nadszarpną Waszego domowego budżetu, lecz również zapewnią Wam cudowne chwile przy świeżej kawce i aromatycznej herbacie. Dla bardziej wymagających, świetną propozycją będą szklanki termiczne od Schott-Zwiesel. Są to szklanki z wyższej półki cenowej, jednakże ich design rekompensuje wysoką kwotę. W takich szklankach można serwować nie tylko kawę i inne gorące napoje, lecz również whisky czy inne drinki. Szklanki Schott-Zwiesel będą także świetnym pomysłem na prezent. Tak ekskluzywny podarunek na pewno ucieszy obdarowaną osobę!