Szklanki termiczne Florina

Wyniki filtrowania: Producenci: Florina

Szklanki termiczne Florina

 

Interesują Cię idealne szklanki na kawę, które w najdoskonalszy sposób łączą praktyczne zalety z unikatowymi walorami wizualnymi? Koniecznie powinnaś poznać szklanki termiczne Florina i wybrać dla siebie i swoich gości jeden z eleganckich kompletów szklanek tej sprawdzonej i uznanej marki. Nieprzeciętna użyteczność szklanek termicznych Florina sprawiła, że w ofercie filiżanek tego typu znajdziesz szklanki do kawy o różnych pojemnościach, wysokościach oraz kształtach, a także warianty szklanek z uchem lub bez. Dlaczego szklanki na kawę Florina uchodzą za tak wyjątkowe? Które z nich będą najlepsze dla Ciebie?

 

Szklanki termiczne Florina – szklanki, które dłużej zachowują temperaturę serwowanego napoju

 

Szklanki na kawę Florina zostały ręcznie wykonane z wysokogatunkowego szkła borokrzemowego. Dzięki unikatowym właściwościom hartowanego szkła użytego do ich produkcji filiżanki termiczne zyskały wysoką odporność na wysokie i niskie temperatury oraz urazy mechaniczne. Szklanki Florina wyróżnia ponadto specjalna konstrukcja. Zaprojektowano je bowiem jako szklanki do kawy o podwójnych ściankach. To dwa główne powody, które czynią szklanki termiczne Florina tak funkcjonalnymi filiżankami na kawę i inne, również zimne, napoje. Podwójne ścianki szklanek podtrzymują temperaturę gorącego lub zimnego napoju, a więc dłużej pozwolą Ci rozkoszować się ciepłotą porannej kawy, rozgrzewającej herbaty czy orzeźwieniem schłodzonej lemoniady w upalne dni. Jednocześnie hartowane szkło jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe i mniej odporne na zarysowania. Będziesz mogła cieszyć się walorami, które oferują Ci termiczne szklanki na kawę, przez dłuższy czas, nawet jeśli do ich mycia wykorzystasz zmywarkę. Szklanki termiczne Florina nie tracą swego uroku, nie matowieją ani nie niszczeją poddane działaniu zmywarki. Ponadto mogą być również używane w kuchenkach mikrofalowych!
 

Szykowne szklanki na kawę w Twoich ulubionych wersjach

 

Termiczne szklanki Florina powstały z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, dlatego dobierając ich wariant, możesz dopasować ich pojemność i formę do rodzaju kawy najchętniej serwowanej w Twoim domu. Wśród szklanek do kawy Florina znajdziesz szklanki do cappuccino, latte, kawy klasycznej czy americano, niskie i wysokie szklanki termiczne do kawy, filiżanki o większej i mniejszej pojemności. Możesz także zdecydować się na proste szklanki bez uchwytu, doskonałe do zimnych napojów czy ice coffee lub filiżanki z poręcznym uszkiem. Innymi słowy: możesz wybierać i dobierać do woli. Wszystkie szklanki termiczne Florina prezentują się przy tym wyjątkowo elegancko, dzięki czemu wzbogacisz swoją zastawę stołową o kolejny stylowy i bardzo praktyczny drobiazg, niezastąpiony nie tylko w domu wielbicieli małej czarnej i innych wykwintnych napojów. Każdy komplet szklanek od Floriny zachwyca przy tym nienaganną jakością rzemieślniczego wykonania. Szkło hartowane o bardzo szlachetnym wyglądzie zostało uformowane i oszlifowane z widoczną dbałością o każdy detal, a stylistyka tych eleganckich naczyń nawiązuje do najpopularniejszej obecnie estetyki minimalizmu.

Cena
-
Pojemność
Przeznaczenie
Producenci
Ilość sztuk
Rodzaj
Na skróty:
Promocje (1)

szklanki termiczne 350 ml