Szklanki termiczne LAMART

Szklanki termiczne Lamart, to szklanki o super jakości w atrakcyjnej cenie. Można go kupić gotowy zestaw szklanek do kawy lub wybrać je w postaci pojedynczych sztuk. Lamart oferuje zarówno szklanki termiczne z uchwytem, za który wygodnie trzyma się napój, jak i te bez uszka. Nie ma jednak obaw co do ewentualnego poparzenia, gdyż ścianki się nie nagrzewają. Spośród najlepszych szklanek z uszkiem, zdecydowanie wyróżniają się szklanki termiczne z uchwytem Vaso o pięknym, obłym kształcie. Jest to super zestaw szklanek do kawy, jak i do herbaty. Wszystkie napoje na ciepło i zimną będą w nich doskonale się prezentować!

Wyniki filtrowania: Producenci: LAMART

Francuski szyk w parze z nowoczesnością


Marka Lamart by Pierre Lamart, to radość tworzenia przedmiotów, które charakteryzuje użyteczność, przystępność cenowa oraz wyjątkowy design. Akcesoria wyposażenia domowego tego producenta są niezwykle trwałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu prac kuchennych. Ciekawie wizualnie przedmioty przyciągają wzrok, zaskakują formą i dekorują wyjątkowością domowe pomieszczenia. Warto skupić się na naczyniach do serwowania napojów, które z pewnością staną się modnym uzupełnieniem zastawy stołowej. Szklanki termiczne Lamart cechują się nie tylko oryginalnym wzornictwem, to także przedmioty, które posiadają niezliczoną ilość zalet, dzięki którym będą one służyły w domach długie lata. Najistotniejszą rzeczą jest wyjątkowo solidny materiał, z którego wykonano szklanki. Szkło borokrzemowe jest tworzywem, które odporne jest na szoki termiczne. Naczynia z niego wykonane można zalewać wrzątkiem, czy przełożyć z lodówki do rozgrzanego piekarnika, a one nie pękną. 
 

Kawy z całego świata we francuskim wydaniu


Sposób serwowania kawy jest niezwykle ważny. Odpowiednie szklanki, kubki czy filiżanki dodają rytuałowi smakowania dodatkowej przyjemności. Od dłuższego czasu bowiem naczynia służą nie tylko do zadań dla nich przeznaczonych, ich aspekt wizualny stał się również bardzo istotny. Szklanki termiczne Lamart prezentują się nieszablonowo, a kawa w ich podana zaskakuje niezwykłą prezencją. Co takiego wyjątkowego jest w tych naczyniach termicznych, że stały się tak popularne? Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy są podwójne ścianki. Dzięki nim espresso, latte czy cappuccino wygląda bardzo efektownie. Zdublowane brzegi, w których wewnętrzna ścianka jest mniejsza tworzy pustkę na dnie, a to sprawia, że napój wygląda jakby był zawieszony w próżni. Idealna chmurka espresso, czy warstwowa latte w przezroczystej szklance tworzy niesamowitą wizualizację. Warto wziąć pod uwagę zakup serii szklanek termicznych Lamart. Zestaw szklanek do kawy sprawi, że bez problemu skompletujemy spójną zastawę stołową, co przełoży się na estetykę podania aromatycznego napoju jeśli przyjmujemy gości. 
 

Szklanki termiczne Lamart nie tylko do kawy


Szklanki ze szkła borokrzemowego doskonale sprawdzą się także do serwowania herbaty. Przezroczysty materiał powoduje, że napój wygląda bardzo ładnie. Dodatkowo, jeśli do herbaty dorzucimy plasterek cytryny czy liście mięty, to całość będzie prezentowała się bardzo efektownie. To samo dotyczy podawania w nich kolorowych drinków, a nawet deserów, których składniki układane są warstwowo. Podwójna ścianka tworzy także ochronę termiczną, dzięki czemu schłodzony napój przez dłuższy czas będzie utrzymywał niską temperaturę, a gorąca herbata będzie dłużej ogrzewała nasze podniebienie. Szklanki termiczne z uchwytem prezentują się bardziej klasycznie, jednocześnie stylowo i elegancko, dlatego też są bardzo dobrym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby. 

szklanki termiczne 350 ml