Szklanki termiczne Do herbaty

Szklanki do herbaty to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu, których walory testujemy szczególnie często. Któż z nas nie lubi rozgrzać się w chłodniejszy dzień łykiem pełnej aromatów herbaty lub pobudzić się do działania w senny poranek? Szklanki na herbatę mogą także stać się wizytówką Twojego domu – to, jak i w czym serwujesz poczęstunek, zawsze świadczy o Twojej klasie i Twojej gościnności. Jeśli więc zastanawiasz się co zrobić, by Twoi goście poczuli się wyjątkowo i swobodnie, a Ty bardziej zrelaksowana i zadowolona, dobrze trafiłaś. Do naszej oferty trafiły właśnie najbardziej funkcjonalne szklanki, jakie kiedykolwiek powstały. To szklanki termiczne do herbaty! Co sprawia, że są tak wyjątkowe? Co zyskasz, wybierając nowoczesne szklanki termiczne do herbaty zamiast standardowych?

Wyniki filtrowania: Przeznaczenie: Do herbaty

Szklanki termiczne do herbaty – dlaczego warto je mieć?

 

Standardowe szklanki na herbatę, nawet te najdroższe i najlepsze, nie potrafią zatrzymać rozkoszującego ciepła serwowanego w nich napoju. Wszystko dlatego, że ich konstrukcja nie daje im takich możliwości. Tymczasem szklanki termiczne do herbaty zaprojektowano właśnie po to, by nie pozwalały gorącym napojom wystygnąć zbyt szybko, a orzeźwiającym ice tea ocieplić przedwcześnie. Szklanka termiczna ma bowiem szczególną budowę: jej ścianki są podwójne, a do tego są wykonane ze specjalnego rodzaju wysokogatunkowego szkła boro-krzemowego. Dzięki temu szklanki termiczne do herbaty dłużej zatrzymują temperaturę napoju, a także nie nagrzewają się napełnione nawet wyjątkowo gorącym płynem. Szklanki termiczne można trzymać w dłoni bez obawy o poparzenie! Czy to nie wspaniałe rozwiązanie? Własności szkła użytego do produkcji tych wyjątkowych szklanek powodują również, że szklanki termiczne do herbaty cechuje większa odporność na zniszczenie czy zarysowanie. Wybierając szklanki na herbatę o podwójnych ściankach, możesz liczyć na to, że będą pięknie wyglądały i dobrze Ci służyły mimo upływu czasu. Co więcej, szkło boro-krzemowe jest wyjątkowo lekkie, więc z wykonanych z niego szklanek pije się zdecydowanie wygodniej. Większość wysokiej klasy szklanek termicznych można ponadto używać w mikrofali oraz myć w zmywarce. Szklanki termiczne do herbaty to, jak sama widzisz, popis luksusu i wygody…

 

Ekskluzywne szklanki do herbaty w Twoich ulubionych wariantach

 

Z myślą o Twoim wyrafinowanym guście wprowadziliśmy do naszej oferty szklanki termiczne do herbaty w najbardziej atrakcyjnych odsłonach. Są to wysokiej jakości szklanki na herbatę od najbardziej cenionych producentów, których znakiem rozpoznawczym jest niedościgniony standard wykonania i unikatowy, wyznaczający trendy design. W naszej ekskluzywnej kolekcji znajdziesz między innymi szklanki termiczne do herbaty spod szyldu – Vialli Design, Luigi Bormioli, Schott Zwiesel, Lamart, Bodum, Zwilling. Wśród nich znajdziesz szklanki do herbaty o różnych pojemnościach, wysokościach i kształtach, inspirowane klasycznym wzornictwem oraz te bardziej awangardowe. Możesz więc przebierać i wybierać do woli spośród najbardziej szykownych i najmodniejszych wariantów. Skompletuj zestaw, który zauroczy Twoich gości i zachwyci domowników. Spraw sobie najbardziej funkcjonalne szklanki do herbaty, jakie poznał świat!

 

Cena
-
Pojemność
Przeznaczenie
Ilość sztuk
Rodzaj