Szybkowar Vitaquick 6 l + drugi garnek 2,5 l - FISSLER

 
(0 opinii) + Dodaj opinię Dodaj do listy zakupów

Szybkowar Vitaquick 6 l + drugi garnek 2,5 l - FISSLER

1274,10 1545

Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Zestaw zawierający szybkowar o pojemności 6 litrówśrednica 26 cm oraz garnek/patelnię o pojemności 2,5 litra. Dodatkowe naczynie daje więcej możliwości gotowania. Szybkowar z serii Vitaquick ma jeden krótki i jeden długi uchwyt. 
W nowoczesnej kuchni liczy się czas, smak oraz jakość przygotowywanych potraw, nie bez znaczenia pozostaje również oszczędność energii. 

Korzystanie z szybkowaru podczas gotowania to minimum pracy i maksimum korzyści:
 1. Oszczędność czasu - wysokie ciśnienie gromadzące się w szczelnie zamkniętym szybkowarze, podnosi punkt wrzenia wody, pozwalając tym samym na gotowanie w wyższych temperaturach 110-116°C. Czas gotowania skraca się aż o 70%!
 2. Zachowanie witamin, wartości odżywczych i minerałów - podczas gotowania w szybkowarze wydalany jest z niego tlen, skraca się czas gotowania co sprzyja zachowaniu większej ilości witamin, minerałów i wartości odżywczych. W zależności od produktów jest to czasem aż 50 % w porównaniu do gotowania potraw w sposób tradycyjny.
 3. Bogaty, intensywny smak - krótki czas gotowania, ograniczony dostęp tlenu wzbogaca smak i zachowuje naturalny kolor potraw.
 4. Oszczędność energii - krótszy czas gotowania, to również redukcja zużycia energii aż o 50%!
Nowoczesne szybkowary to nie tylko odświeżony wygląd, to także wiele ulepszeń dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podczas korzystania z szybkowarów. 

Szybkowary marki Fissler posiadają wskaźnik pokazujący ustawienia gotowania. W zależności od przygotowywanej potrawy należy ustawić właściwą prędkość gotowania, która oznacza również temperaturę w jakiej będzie gotowana potrawa. Ustawienie 1 - 110°C delikatne produkty, warzywa, pozycja 2 - 116°C zupy, mięso, gulasz.

Szybkowary marki Fissler posiadają wskaźnik ułatwiający nałożenie pokrywy w odpowiedniej pozycji. Na pokrywie i na uchwycie szybkowaru znajdują się czerwone punkty - wystarczy dopasować je do siebie.

Prawidłowe założenie pokrywy zostaje zasygnalizowane przy użyciu sygnału optycznego i dźwiękowego. 


Fissler Euromatic automatycznie ogranicza zbyt duże ciśnienie w szybkowarze, a zintegrowany blok mierzenia ciśnienia nie pozwala na otwarcie szybkowaru gdy wewnątrz jest zbyt wysokie ciśnienie.


Korpusy szybkowarów zostały
 wykonane z stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10 % niklu, 72% stali). Stal nierdzewna jest uznawana za najlepszą stal, z której są także produkowane narzędzia chirurgiczne, stąd nazwa "stal chirurgiczna" czy "stal szlachetna". Naczynia na zewnątrz wypolerowane na wysoki połysk, prezentują się elegancko i nowocześnie. Natomiast w środku są matowe, co zapobiega powstawaniu zarysowań, zaokrąglone ścianki ułatwiają mieszanie. Trwała, laserowo naniesiona miarka umieszczona na wewnętrznej ściance pomaga podczas odmierzania ilości płynów oraz sygnalizuje minimalny i maksymalny poziom zapełnienia garnka. 

Stożkowy kształt garnków umożliwia przechowywanie naczyń jeden w drugim, oszczędzając w ten sposób miejsce tak niezbędne w kuchennej przestrzeni.

Grube dno Super Thermic to unikalne połączenie rdzenia z czystego aluminium otulonego wysokiej jakości stalą nierdzewną 18/10, które zapewnia trwałość oraz energooszczędność naczynia. Połączenie to sprawia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła, a także akumulowanie go. Szybkowary Vitaquick nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek, w tym także na płyty indukcyjne.

Stalowa pokrywa posiada uchwyty, które łatwo można odczepić i dokładnie wyczyścić. 

Jakość produktów gwarantuje marka Fissler - Made in Germany.

Zalety szybkowarów Vitaquick:

 • można stosować na Na kuchnie gazowe kuchniach gazowych, Na kuchnie elektryczne kuchniach elektrycznych, Na kuchnie elektryczne i ceramiczne kuchniach elektrycznych i ceramicznych, Na kuchnie indukcyjne kuchniach indukcyjnych
 • stal nierdzewna wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10 odpornej, łatwej w czyszczeniu oraz higienicznej
 • Bardzo łatwe w myciu, higieniczne, dostosowane do zmywarek nadają się do mycia w zmywarce
 • Dno Super Thermic posiadają dno Super Thermic
 • Brzeg umożliwia bezkroplowe wylewanie specjalnie wyprofilowany brzeg ułatwia bezkroplowe przelewanie
 •  miarka wewnątrz naczyń
 • Zaokrąglenie wewnątrz naczynia dla łatwego mieszania, potrawy nie zalegają na obwodzie dna, łatwe do mycia zaokrąglone wewnętrzne ścianki
 •  wnętrze garnka odporne na zarysowania
 • Dokładnie przylegająca pokrywa do gotowania w małej ilości wody szczelna pokrywa, umożliwiająca gotowanie w małej ilości wody
 • jakość Made in Germany
 • 3 lata gwarancji producenta

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
FS 600-30012
Kod EAN
4009209315409
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Fissler
 • Polecamy
 • Inne Szybkowary

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.