Tefal

  Tefal to pomysłowe produkty czyniące gotowanie prostszym i bardziej satysfakcjonującym, a prasowanie łatwiejszym i szybszym. Tefal poznaje i rozumie potrzeby konsumentów, dlatego wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania.
   

  Tefal - kuchnia pełna inspiracji


  Francuska marka jest dziś jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów patelni i garnków. Na świecie zasłynęła ze swojego sztandarowego produktu - trwałej patelni z nieprzywierającą powłoką. Każdy z nas słyszał o tej marce, pierwszym skojarzeniem zapewne jest trwałość i solidność wykonania. Produkty tej firmy są gwarancją wysokiej jakości w połączeniu z niezwykłą praktycznością, co w sumie daje produkt idealny. Francuska precyzja oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że marka wyprzedza i bije na głowę swoją konkurencję. Tefal doskonale potrafi zauważyć potrzeby swoich klientów i natychmiast wprowadza ulepszenia w oferowanych sprzętach, dlatego właśnie posiada ogromne grono stałych klientów, którzy ufają tej marce i wiedzą, że zakup jej produktów jest inwestycją na lata. Marka swoja sympatię zyskuje również dzięki wprowadzaniu ekologicznych rozwiązań w procesie tworzenia produktów. W trosce o środowisko producent 

  dąży do minimalizacji odpadów produkcyjnych, tym samym zjednuje sobie miłośników zdrowej kuchni i ekologicznego stylu życia.
   

  Funkcjonalne rozwiązania marki Tefal


  Słynąca z trwałych i solidnie wykonywanych garnków i patelni marka w swojej ofercie posiada również sprzęty AGD, które dzięki swojej użyteczności są bardzo popularne zarówno w domach jak i w restauracjach. Zestawy garnków i patelni są idealnymi narzędziami do gotowania i smażenia, różnorodność pojemności elementów w zestawie sprawia, że przygotować można każde danie. Dzięki specjalnym technologiom w naczyniach można piec nawet w wysokich temperaturach piekarnika. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest odpowiednio wyprofilowany lejek, który znajduje się na krawędzi garnków. Dzięki tak prostej koncepcji odcedzanie makaronu, ziemniaków czy przelewanie zupy będzie bezpieczne i bezproblemowe. Wśród różnego rodzaju patelni wciąż prym wiodą te, które wyposażone zostały w nieprzywierającą powłokę Titanum Pro. Kolejną, niezwykle istotną funkcją, która wyróżnia patelnie jest Termo-Spot, dzięki której można zorientować się gdy patelnia osiągnie najlepszą temperaturę do smażenia. Wszystkie to sprawia, że patelnie i garnki Tefal okażą się świetnym wyborem.
   

  Co wyjątkowego oferuje marka?


  Bardzo dobrą opinią użytkowników cieszą się wypiekacze do chleba marki Tefal. Te wieloelementowe urządzenia pomogą domowym sposobem upiec chleb lepszej jakości i dłuższej świeżości niż ten, który zakupić można w piekarniach. Poza tym wielofunkcyjne urządzenia pozwolą na przygotowanie także pysznych małych bułeczek, bagietek, ciabatty, ciasta do pizzy oraz słodkich bułek. Klienci doceniają szczególnie łatwość w użytkowaniu sprzętu oraz dołączoną do wypiekacza książkę z przepisami, dzięki której przygotowane pieczywo będzie niezwykle smaczne i aromatyczne. Przy tym wszystkie produkty marki Tefal posiadaj nowoczesny i stylowy design, co wpływa na atrakcyjność urządzeń, wybór produktów tej marki z pewnością okaże się satysfakcjonujący zarówno dla profesjonalisty jak i amatora gotowania.