Termometry zewnętrzne

Termometr zewnętrzny to urządzenie pozwalające na pomiar temperatury na dworze. Pomimo, że na co dzień możemy go nie zauważać, jest niezwykle przydatny. Wykaz pogody w naszych telefonach komórkowych może być niedokładny lub czasami zawodzi. Tradycyjny termometr pozwala na dokładny pomiar temperatury powietrza, dokładnie tam, gdzie jesteś.

 

Termometr zewnętrzny - rodzaje 

Kiedyś w formie szklanej rurki z rtęcią za oknem. Dziś posiadamy szeroki wybór produktów. Od klasycznych, prostych form po przeróżne kształt, kolory i rodzaje. Teraz pojawia się pytanie, który z nich wybrać? 

 

Termometr zaokienny

Tradycyjny i jednocześnie niezawodny klasyk wśród termometrów. Jego dokładność wynosi 1°C co zupełnie wystarcza do codziennego użytku. Tego typu termometry są bardzo łatwe w montażu i obsłudze. Termometr zaokienny jest prosty i czytelny, dzięki czemu bardzo szybko odczytach z niego temperaturę. W naszym asortymencie posiadamy je w różnych wariantach i kolorach, więc na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do Twojego otoczenia. 

Termometr elektroniczny

Elektroniczna stacja pogody to idealny gadżet dla wszystkich fanów technologii. Wskazuje temperaturę nie tylko w środku, ale również na zewnątrz. Pokazuje również datę, godzinę oraz dzień tygodnia. Często wyświetlają też animowaną prognozę pogody (stopień opadów deszczu, zachmurzenia, burze czy opady śniegu). Dodatkowo posiadają funkcję pomiaru ciśnienia oraz wilgotności.

Poza aspektami praktycznymi, taki termometr elektroniczny jest estetyczny. Nowoczesny design i prosta forma sprawia, że wpasują się w każde wnętrze.

Pssst! W naszej ofercie znajdziecie elektroniczną stację pogodową z dwoma, wymiennymi ramkami w zestawie.

 

Barometr

Barometr, czyli przyrząd do pomiaru ciśnienia atmosferycznego. Można go spotkać w dwóch formach: cieczowy lub sprężynowy. Narzędzie to pozwala prognozować jak może zmienić się pogoda.   Dzięki takiemu przyrządzeniu będziesz mógł samodzielnie przewidzieć zmiany pogodowe, ale również zyskasz nową dekoracje. Barometr, w szczególności cieczowy, pięknie prezentuje się na każdym podwórku.

 

Zegar z termometrem

Zegar z termometrem, czyli dwa w jednym. To idealne rozwiązanie dla osób, lubiących pracę w ogrodzie. Jednocześnie możesz kontrolować godzinę i temperaturę. W naszym asortymencie znajduje się również zegar trzy w jednym. Posiada on dodatkową funkcją pomiaru poziomu wilgotności powietrza.