Termosy obiadowe

Termos na obiad to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy cieszyć się ciepłym posiłkiem poza domem. Dzięki nim, możemy mieć rozgrzewające jedzenie zawsze pod ręką - czy to w pracy, w szkole czy na wycieczce! Termosy obiadowe są poręczne i bez problemu zmieszczą się do torby lub plecaka. Posiadają specjalną budowę umożliwiającą bez problemowe ułożenie żywności tak, by zmieściła się z łatwością we wnętrzu pojemnika. Ważne jest to, żeby taki termos na obiad był szczelny. Tylko to uchroni nas przed rozlaniem i rozsypaniem się jedzenia, a na pewno chcemy tego uniknąć! O tym na jakie termosy obiadowe warto zwrócić uwagę, dowiesz się poniżej! Zapraszamy!

Termos obiadowy - zabierz Ciepły posiłek do pracy lub na wycieczkę


W perspektywie masz spędzenie długich godzin w pracy, na uczelni lub wybierasz się na dłuższą wycieczkę? Nic tak nie stawia na nogi i nie dodaje pozytywnej energii jak ciepły posiłek, którym można nasycić się w dowolnym momencie. Termosy obiadowe są świetnym rozwiązaniem, dzięki któremu zdrowe, smaczne, a przede wszystkim gorące danie będzie na wyciągnięcie ręki. Wycieczki krajoznawcze lub górskie dają wiele satysfakcji, tak spędzony czas pozwala się odstresować mimo zmęczenia fizycznego, dlatego też aby móc w pełni wykorzystać zalety wędrówek należy się do niej dobrze przygotować. Nie chodzi tylko o odpowiednie obuwie lub o ubranie dostosowane do pogody, trzeba koniecznie pamiętać o zabraniu ze sobą pożywienia, które doda witalności i stanie się zastrzykiem motywującym do dalszej aktywności. Termos na obiad sprawdzi się w tym przypadku idealnie, przyda się on również podczas dłuższych pobytów poza domem.


 

Termos na obiad - na co zwrócić uwagę podczas wyboru?


Przede wszystkim zdecyduj o tym jakie potrawy najczęściej będziesz zabierać ze sobą. Zapamiętać trzeba, że nie wszystkie termosy obiadowe wyposażone są w uszczelkę, która chroni przed niespodziewanym wylaniem np. zupy, termosy takie doskonale utrzymują temperaturę pokarmów stałych, jednak nie zawsze nadają się po pokarmów płynnych. Zorientuj się także z czego został wykonany termos obiadowy oraz czy przez jego ścianki zewnętrzne nie przebija się wysoka temperatura, która mogłaby poparzyć dłonie. Istotne jest również jak długo temperaturę utrzymuje konkretny model. Izolacja próżniowa naczynia np.: marki Vialli Design pozwala na utrzymanie ciepła przez 12 godzin, a chłodną temperaturę utrzyma nawet przez 16 godzin! W zależności od potrzeb należy zwrócić uwagę także na pojemność naczynia. Oczywiście nie można pominąć również z pozoru błahych cech, które podwyższą komfort jedzenia, np.: dodatkowy uchwyt do przytrzymania lub zakrętka, która może spełniać rolę miseczki bądź kubka.


 

Termosy obiadowe - duże i małe od SuperWnetrze


W ofercie sklepu znaleźć można termosy obiadowe duże, w które z powodzeniem spakować można posiłek dla kilku osób. Wieloelementowe menażki najlepiej się do tego nadają. Takie rozwiązanie proponują marki Lamart czy Fl1. Dobrze przemyślana konstrukcja pojemników oraz ich szczelność zapewnia wygodę w ich przemieszczaniu oraz długie utrzymanie ciepła. Szczelnie zamykane pokrywy gwarantują, że nawet płynne dania nie wydostaną się na zewnątrz. Można powiedzieć, że termos obiadowy Stanley to „klasyka gatunku”, są to niezwykle trwałe naczynia, wykonane z materiałów najlepszej jakości, służą użytkownikom przez długie lata. Warto zapoznać się z tą marką, ponieważ jej termosy obiadowe zawierają w sobie wszystko to, czym powinien charakteryzować się termos idealny. W asortymencie SuperWnetrze znajdują się także termiczne lunchbox’y, które utrzymują ciepło ok. 3-4 godzin, doskonale pasują na zabranie ich ze sobą do pracy lub do szkoły. Termos obiadowy jest również doskonałym pomysłem na prezent dla miłośnika górskich wędrówek.

 

Termos obiadowy  - jakie kolory są w modzie?  

 

Termos obiadowy bez wątpienia będzie jednym z akcesoriów, z których często będziesz korzystać. Ma on być zarówno pożyteczne, jak i przyjemny dla oka. Jedzenie z przedmiotu,które dobrze wygląda, na pewno będzie przyjemniejsze, niż ze starego, brzydkiego. Termosy obiadowe jakie dostępne są w naszym sklepie mają wiele wariantów kolorystycznych:  

 

 

Jaką pojemność powinien mieć termos obiadowy?

 

Termos obiadowy nie występuje tylko w jednym rozmiarze. W naszym sklepie znajdziesz termosy obiadowe od różnych producentów, każdy o innych właściwościach i rozmiarach. W zależności od tego ile posiłku będziesz potrzebować, do spakowania na drogę, taką pojemność będziesz musiał wybrać. Poniżej kilka najbardziej lubianych termosów obiadowych pod względem pojemności:

 

 

Termos obiadowy z łyżką w komplecie

 

Jeżeli już zdecydujesz się na zakup termosu obiadowego nie zapomnij, że musisz mieć jeszcze sztućce by zjeść posiłek. W naszym sklepie znajdziesz termosy obiadowe, w których skład wchodzą od razu sztućce. Osobny uchwyt zapewnia, że nie wypadną one w czasie podróży i zawsze bezpiecznie będziesz mógł je przechować. Takie rozwiązanie sprawi, że nigdy nie zapomnisz sztućców.  Jest to gwarancja zjedzenia pysznego obiadu w dowolnym miejscu o każdej porze. Polecane termosy obiadowe z łyżką na naszej stronie to: