the Vac Q™ Przystawka Próżniowa Sage SBL002 Sage SBL002

Opis produktu

Przystawka Próżniowa do Koktajli i Smoothies - Twój Klucz do Zachowania Pełnych Aromatów

Zachowaj pełnię smaku i wartości odżywczych swoich koktajli i smoothies dzięki Przystawce Próżniowej, która w prosty sposób sprawi, że Twoje napoje staną się jeszcze bardziej pyszne i zdrowe.

Główne cechy produktu:

Zachowanie Enzymów i Aromatów: Przygotowywanie zdrowych koktajli i smoothies to nie tylko o smaku, ale również o zachowaniu pełnej zawartości enzymów i aromatów. Dzięki Przystawce Próżniowej możesz cieszyć się napojami o wzmocnionych walorach odżywczych.

Kompatybilność z Wybranymi Blenderami: Przystawka jest kompatybilna z modelami blenderów: SBL920, SBL820 i SBL620. Teraz możesz jeszcze łatwiej osiągnąć najlepsze rezultaty z wybranym modelem.

Automatyczne Wyłączanie: Przystawka została wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania po osiągnięciu maksymalnego stopnia odsysania powietrza z kielicha blendera. To oznacza, że masz pewność, iż proces próżniowania przebiegnie w sposób kontrolowany i efektywny.

Prosta Instalacja: Montaż Przystawki Próżniowej na pokrywie kielicha blendera to zadanie, które wykonasz w mgnieniu oka. W łatwy sposób podniesiesz jakość swoich napojów, niezależnie od poziomu doświadczenia w kuchni.

Przenośność i Zasilanie: Przystawka działa na baterie AA 4x1,5V (brak w zestawie), co sprawia, że możesz z niej korzystać w dowolnym miejscu. Jej kompaktowe rozmiary oraz lekka waga sprawiają, że jest wyjątkowo praktyczna w użyciu.

 

Przystawka Próżniowa do Koktajli i Smoothies to Twój sprzymierzeniec w zachowaniu pełnego smaku i wartości odżywczych Twoich napojów. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem zdrowego stylu życia, czy też chcesz wydobyć z koktajli i smoothies to, co najlepsze, ta przystawka jest idealnym dodatkiem do Twojego zestawu kuchennego.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
SBL002
Kod EAN
9312432032483
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Sage
  • Inne Blendery

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.