Wyjątkowe okacje na Black Week 2020

Umbra

emsa

 

Firma Umbra stała się globalnym liderem oferującym swoje produkty w ponad 90 krajach, w ok. 25 tysiącach punktach sprzedaży. Zajmuje się tworzeniem oryginalnie zaprojektowanych, szeroko dostępnych, unikatowych dodatków i elementów wyposażenia wnętrz.

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Z marką Umbra stworzysz we wnętrzu wyjątkowy klimat


Wizją, która przyświeca marce Umbra jest łączenie i tworzenie oryginalnego, nowoczesnego i niezwykłego wzornictwa do każdego pomieszczenia. Ciekawość, kreatywność i pasja do projektowania, to cechy wspólne twórców angażujących się w powstawanie akcesoriów wyposażenia domowego. Myślą przewodnią projektantów jest: „Żyjemy tym. Oddychamy tym. To bierze się z naszej duszy. Zaczynamy od inspiracji, a kończymy na innowacjach. Sprawiamy, że codzienne rzeczy stają się piękne i funkcjonalne”. Przyglądając się ofercie marki nie można oprzeć się wrażeniu, że tak faktycznie jest. Akcesoria wychodzące spod jej szyldu nie są tylko zwykłymi, użytecznymi przedmiotami.
 

Dlaczego warto wybrać produkty marki Umbra?


Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na formę jaką posiadają akcesoria. Ich zabawne, intrygujące oraz przyciągające oko kompozycje sprawiają, że wnętrze wyposażone w produkty Umbry nabiorą niezwykłego charakteru. Zacząć można od wyjątkowo oryginalnych wieszaków na ścianę lub drzwi. Plastikowe ludziki przyczepione do szuflady lub drzwi staną się pozytywnym akcentem na wyposażeniu kuchni lub łazienki, dodatkowo wyposażone zostały w piankę, która chroni powierzchnię przed zarysowaniem. W przedpokoju interesująco będą prezentować się wieszaki przypominające kształtem linie metra lub te, które formą przedstawiają panoramę dużego miasta. Te rozwiązania z pewnością zaskoczą i wzbudzą zainteresowanie gości. W małych przestrzeniach bardzo dobrze sprawdzą się minimalistyczne panele z ukrytymi haczykami, które można wykorzystać tylko w razie potrzeby, oszczędzając w ten sposób wolne miejsce. Wyjątkowe kształty i oryginalne projekty zegarów ściennych lub wiszących również zasługują na uwagę. Każda sypialnia lub salon powinien być wyposażony w zegar, który idealnie dopasuje się do wnętrza. Z ofertą marki Umbra z pewnością się to uda.

 

Niezwykle przydatne dodatki w nieszablonowym wydaniu


Aby wnętrza miały swoją duszę trzeba wyposażyć je nie tylko w użyteczne akcesoria, należy również postawić na przedmioty, które spełniają funkcję dekoracyjną. Pomieszczenia otoczone kwiatami, ramkami ze zdjęciami oraz oryginalnymi figurkami emanują przyjazną atmosferą. Firma Umbra doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferują ciekawe i atrakcyjne rozwiązania dekoracyjne do każdego pomieszczenia. Warto zwrócić uwagę na różnorodność ramek i uchwytów do zdjęć, które oryginalnie wyeksponują zatrzymane w kadrze chwile. Stożkowe kwietniki wiszące lub wolnostojące pozwolą otoczyć się ulubionymi roślinami, a sposób ich ekspozycji będzie bardzo znaczący dla całej aranżacji wnętrza. Stojące w ramie pojemniki można z powodzeniem wykorzystać w łazience jako organizery na szczoteczki i pastę do zębów. Piękną, a zarazem elegancką dekoracją staną się szkatułki lub błyszczące figurki, które pozwolą na przechowywanie biżuterii. Będą one użytecznym i stylowym uzupełnieniem aranżacji toaletki lub stolika nocnego w sypialni. Figurki zwierząt mogą stanowić również idealny wieszak na klucze. Wyjątkowe produkty marki Umbra doskonale nadadzą się na prezent.