urządzenie do gotowania jajek, na 3 jajka, stal nierdzewna/tworzywo sztuczne, 9 x 20 x 14 cm

Opis produktu

Urządzenie do gotowania trzech jajek to idealne rozwiązanie dla miłośników jajek na miękko lub na twardo. Urządzenie charakteryzuje się klasycznym designem, który sprawia, że pasuje do większości wystrojów kuchni.

W zestawie znajduje się miarka do wody, wyposażona w igłę do nakłuwania jaj, co ułatwia kontrolowanie stopnia twardości jajek. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję zwijania przewodu pod podstawą, co pozwala na łatwe przechowywanie urządzenia w szafce.

Urządzenie do gotowania jajek ma moc 210 W i działa przy napięciu 220-240 V/50-60 Hz. Wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze i umożliwia szybkie i równomierne gotowanie jajek bez konieczności pilnowania garnka na kuchence. Dzięki temu produktowi można zaoszczędzić czas i zawsze uzyskać idealnie ugotowane jajka.

  • Praktyczność: Urządzenie umożliwia szybkie i łatwe gotowanie trzech jajek na twardo jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas i zachować wygodę.
  • W zestawie miarka do wody: Dostarczona w zestawie miarka z igłą do nakłuwania jaj pozwala na dokładne dozowanie ilości wody, co ułatwia proces gotowania.
  • Łatwość obsługi: Urządzenie jest proste w obsłudze, a intuicyjne włącznik/wyłącznik oraz wskaźnik LED sprawiają, że użytkowanie jest bardzo łatwe.
  • Klasyczny design: prosty, klasyczny design urządzenia sprawia, że łatwo dopasuje się do większości wystrojów kuchni.
  • Łatwość przechowywania: Urządzenie ma niewielkie wymiary i możliwość zwinięcia przewodu pod podstawą, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i jest łatwe w przechowywaniu.
  • Bezpieczeństwo: Urządzenie posiada ochronę przed przegrzaniem, co zapewnia bezpieczeństwo w czasie użytkowania.
  • Solidne wykonanie: wykonane ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, co gwarantuje długotrwałość i trwałość urządzenia.

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
CI-492613
Kod EAN
4017166492613
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Cilio
  • Inne Jajowary

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.