Wieszak łazienkowy na ręczniki Koziol Sven transparentny

Opis produktu

Wieszak łazienkowy Sven niemieckiej marki Koziol. Wyróżnia się niezwykłym designem i ciekawą kolorystyką. Szczególną uwagę zwrca forma wieszaka, która została wykonana na wzór łosia. Stanowi on wesoły akcent w każdej łazience. Podwójny wieszak łazienkowy został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekki i bezpieczny. Łatwy w montażu, nie wymaga wiercenia dziur w ścianie. Wystarczy przymocować go do ściany za pomocą specjalnych przyssawek.

Jak zamontować organizer za pomocą przyssawek?
1. Gładka powierzchnia:
Zwróć uwage, aby powierzchnia, do której chcesz przymocować organizer nie była brudna i tłusta. Najłatwiej oczyścić ją za pomocą płynu do mycia naczyń lub szyb, albo wody wymieszanej z sokiem z cytryny lub octem. Następnie, należy zaczekać aż powierzchnia wyschnie (można przyspieszyć ten proces przy użyciu suszarki) i można przymocować przyssawkę. Dla lepszego trzymania się przyssawki zalecamy spryskać wcześniej powierzchnię lakierem do włosów i mocno docisnąć przyssawkę do ściany.

2. Porowata powierzchnia:
Zaleca się przed umocowaniem przyssawki nanieść na suchą powierzchnię silikon, plastikową naklejkę lub taśmę przeźroczystą w celu wyrównania nawierzchni. Następnie można przymocować przyssawkę.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
KZ-3902535
Kod EAN
4002942143094
Kolekcja
Sven
Wysokość
6 cm
Długość
15,5 cm
Szerokość
6 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Koziol
  • Inne Wieszaki łazienkowe

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 1 opinię

Opinia o produkcie Wieszak łazienkowy na ręczniki Koziol Sven transparentny

Dodaj opinię
  •       Katarzyna

    Bardzo ciekawy, estetycznie wykonany i dobrze trzymający się ściany wieszak; nie można mu odmówić uroku i oryginalności.

    20.05.20

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.