Wkład do pochłaniacz wilgoci, tabletka, 2x 450g

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Wymienne Wkłady do Pochłaniacza Wilgoci

Zestaw dwóch wymiennych wkładów do pochłaniacza wilgoci w formie praktycznych tabletek wykonanych z chlorku wapnia. To idealne narzędzie, które nie tylko osuszy Twoje wnętrze, ale także pozostawi je odświeżone i komfortowe.

Każda tabletka o wadze 450 gramów i wymiarach 10 x 10 x 3,8 cm to kompaktowe rozwiązanie, które pełni podwójną funkcję. Doskonale nadają się do osuszacza wilgoci z naszej oferty o numerze katalogowym O-832336.

SPRAWDŹ TUTAJ>>>

Te wkłady nie tylko zwalczają wilgoć, ale także pozostawiają świeżość powietrza za sobą. Neutralny zapach to gwarancja, że Twoje pomieszczenia będą wolne od niechcianych aromatów.

 • Każda tabletka wystarczy nawet na 2-5 miesięcy w pomieszczeniach do 20 m².

Umieszczone w pochłaniaczu wilgoci, te wkłady skutecznie osuszają powietrze w każdym wnętrzu - od mieszkania po garaż, od domu po magazyn. Idealne do łazienki i kuchni, gdzie wilgoć może być problemem.

Skuteczność ⭐⭐⭐⭐⭐

Oceny klientów ⭐⭐⭐⭐⭐

Szybka wysyłka ⭐⭐⭐⭐⭐

Te uniwersalne tabletki pasują do wszystkich pochłaniaczy wilgoci z wymiennym wkładem w formie tabletki. To wybór, który zapewni Ci maksymalną elastyczność w dbaniu o jakość powietrza.

Każda tabletka jest gwarancją efektywności przez 2-5 miesięcy w pomieszczeniach do 20 m². Trwałość zależy od warunków wilgotności i temperatury. Po wchłonięciu wilgoci, pozostawiają ją na dnie pojemnika, w którym znajdują się. Po wyczerpaniu się wkładu, wystarczy go wymienić, aby kontynuować ochronę przed nadmierną wilgocią.

Zapomnij o wilgoci i niech Twoje wnętrze oddycha komfortem. Nasze Wymienne Wkłady do Pochłaniacza Wilgoci to klucz do osuszenia, odświeżenia i utrzymania doskonałej jakości powietrza w każdym miejscu.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-832347
Kod EAN
8592381116293
Średnica
10 cm
Kolor dominujący
biały
Waga
1000 g
Materiał
chlorek wapnia
Wysokość
3,8 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Orion
 • Polecamy
 • Inne Pochłaniacze wilgoci

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 2 opinie

Opinia o produkcie Wkład do pochłaniacz wilgoci, tabletka, 2x 450g

Dodaj opinię
 •       Martyna

  polecam

  08.09.23
 •       Dawid

  Szybka wysyłka

  08.09.23

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.