Zaparzacz do herbaty 1000 ml diva złoty mat

Opis produktu

Zaparzacz do herbaty 1000 ml diva złoty mat 

Zaparzacz Diva to niezwykle eleganckie i praktyczne narzędzie, które umożliwia przygotowanie doskonałego naparu herbaty liściastej, granulowanej lub kawy. Wystarczy nasypać ulubioną mieszankę, zalać gorącą wodą, odczekać chwilę na osiągnięcie odpowiedniego stopnia intensywności, a następnie delikatnie nacisnąć tłok z umieszczonym w spodniej części sitkiem.

  • pojemność 1l 
  • podwójne ścianki
  • lekka konstrukcja 
  • zaparzacz tłokowy z sitkiem 
  • złota pokrywka 

✅Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji fusy pozostają na dnie, a my możemy delektować się klarownym i aromatycznym naparem. ✅Podwójne ścianki zachowują temperaturę napoju na dłużej, a zewnętrzna izolująca warstwa chroni nasze ręce przed nadmiernym ciepłem.

Przejrzyste ścianki pozwalają na śledzenie procesu zaparzania i kontrolę nasycenia naparu, a szeroki uchwyt i precyzyjny dzióbek ułatwiają precyzyjne nalewanie. Dzbanek, wykonany ręcznie z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, jest bezpieczny dla zdrowia, nie wchodzi w bezpośredni kontakt z zawartością i nie wpływa na smak naparu.

✅Dodatkowo, zaparzacz Diva został wyposażony w elegancką pokrywę ze stali nierdzewnej w matowym złotym kolorze, nadającą mu wyjątkowego charakteru. To praktyczne i jednocześnie stylowe rozwiązanie, które doskonale uzupełni aranżację każdego stołu.

Najwyższa jakość ⭐⭐⭐⭐⭐

Szybka wysyłka ⭐⭐⭐⭐⭐

Oceny klientów ⭐⭐⭐⭐⭐

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
29286
Kod EAN
5901638729286
Wysokość
22 cm
Długość
17 cm
Szerokość
17 cm
Średnica
12.5 cm
Materiał
Szkło boro-krzemowe, tworzywo sztuczne PP, stal ni
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Vialli Design
  • Inne Zaparzacze do herbaty

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.