Zegar ścienny 33 cm Nextime 60 Minutes czarny

Opis produktu

Zegar 60 Minutes Nextime: Precyzja i Elegancja na Twojej Ścianie

Czas to cenny zasób, a każda minuta ma ogromne znaczenie. Zegar 60 Minutes od renomowanej marki Nextime pozwala Ci śledzić go w sposób niezwykle precyzyjny, jednocześnie dodając elegancji Twojemu wnętrzu.

Najważniejsze Cechy Produktu:

  • Czysta Estetyka: Zegar 60 Minutes zachwyca minimalistycznym designem. Czarna tarcza z kontrastowymi cyframi arabskimi tworzy czytelny układ, który pozwala na szybkie odczytanie zarówno godzin, jak i minut.
  • Precyzyjny Pomiar: Wewnętrzne cyfry oznaczające godziny, a zewnętrzne symbolizujące minuty, są umieszczone wokół tarczy. Dodatkowe kreski ułatwiają jeszcze dokładniejsze odczytanie czasu.
  • Elegancka Ramka: Tarcza jest osadzona w srebrnej ramie, która dodaje zegarowi wyrafinowanego wyglądu. Całość wykonana z metalu i szkła podkreśla jakość i trwałość produktu.
  • Uniwersalne Zastosowanie: Zegar doskonale sprawdzi się w różnych przestrzeniach. Może stanowić funkcjonalny element w biurze, dodając profesjonalizmu, lub elegancką ozdobę w domowych wnętrzach.
  • Mechanizm Płynący: Zasilany baterią typu AA, zegar posiada precyzyjny mechanizm, który gwarantuje dokładny pomiar czasu.

Zegar 60 Minutes Nextime to nie tylko praktyczne narzędzie, ale również designerska ozdoba, która doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Niezawodność i estetyka sprawiają, że ten zegar to nie tylko sposób na śledzenie czasu, ale również na wzbogacenie swojego otoczenia o element nowoczesnego designu.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
3243 ZW
Kod EAN
8717713022107
Średnica
33 cm
Waga
0.58 kg
Materiał
metal
szkło
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty NeXtime
  • Inne Zegary ścienne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.