Zestaw desek do krojenia z podstawką 2szt. czarne

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Zestaw desek do krojenia na stojaku to niezbędny element wyposażenia kuchni dla osób, które często gotują i przygotowują posiłki. Zestaw składa się z dwóch plastikowych desek o różnych rozmiarach, które doskonale chronią blat kuchenny przed uszkodzeniami i zapewniają higieniczne warunki pracy. Duża deska ma wymiary 36x25 cm, natomiast mniejsza to 27x19 cm.

Deski są wykonane z trwałego polipropylenu, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Materiał ten jest też łatwy w utrzymaniu czystości, można je myć w zmywarce lub ręcznie.

W zestawie znajduje się także stojak, na którym można przechowywać deski. Stojak jest wykonany z tego samego materiału, co deski i ma wygodną konstrukcję, która ułatwia przechowywanie zestawu.

Deski są w jaskrawych kolorach, dzięki czemu wprowadzą do kuchni nowoczesny akcent. Dodatkowo, kolorowe deski ułatwią rozróżnienie deski przeznaczonej na mięso i tę do warzyw, co wpłynie pozytywnie na higienę przygotowywanych potraw.

Zestaw desek do krojenia na stojaku to praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek i łatwość w przygotowywaniu posiłków.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
5903456100957
Kod EAN
5903456100957
Wymiary deski małej
długość - 21,2 cm
szerokość - 14,8 cm
Wymiary deski większej
długość - 26,9 cm
szerokość - 18,7 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Practic
  • Inne Deski do krojenia

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.