Zestaw do pizzy- gładki kamień 37cm plus drewniana łopatka 43x33x0.8cm

Opis produktu

Ten zestaw do pizzy jest idealny dla każdego miłośnika pizzy. Zestaw zawiera duży kamień do pizzy o średnicy 37cm wykonany z ogniotrwałej ceramiki, który pozwala na wypiekanie pysznej pizzy ze złotą, chrupiącą skórką. Gładka powierzchnia kamienia jest idealna do zagniatania i rozciągania ciasta, a także do ozdabiania pizzy. Drewniana łopatka, która jest również w zestawie, pozwala na łatwe przesunięcie przygotowanej pizzy na gorący kamień w piekarniku.

Kamień jest bardzo łatwy w użyciu, po prostu umieszczasz na nim pizzę i wkładasz do piekarnika, aby uzyskać idealną, chrupiącą skórkę. Duże uchwyty ułatwiają wyjmowanie kamienia z piekarnika i podanie pizzy na stole. Naturalny materiał, jakim jest ceramika, sprawia, że pizza będzie gorąca przez cały posiłek, a porcje można kroić bezpośrednio na ceramicznej powierzchni.

Zestaw jest produkowany przez francuską markę Emile Henry, która od ponad 150 lat tworzy produkty z najwyższej jakości materiałów. Produkt jest objęty dziesięcioletnią gwarancją producenta - po zarejestrowaniu zakupu. Kamień do pizzy jest bardzo łatwy w czyszczeniu, wystarczy go przemyć wodą po ostygnięciu.

Ten zestaw do pizzy jest idealnym prezentem dla miłośników pizzy, a dzięki swoim zaletom, pozwala na wypiekanie pysznej, chrupiącej pizzy w domowych warunkach

 

  • Wykonany jest z ogniotrwałej ceramiki, która pozwala na idealne wypiekanie pizzy ze złotą, chrupiącą skórką, jak w tradycyjnym piecu do pizzy.
  • Gładka powierzchnia kamienia jest idealna do zagniatania i rozciągania ciasta oraz ozdabiania pizzy.
  • Drewniana łopatka ułatwia przenoszenie pizzy na rozgrzany kamień w piekarniku oraz jej wyjmowanie po upieczeniu.
  • Duże uchwyty kamienia pozwalają na łatwe wyciąganie go z piekarnika oraz podanie pizzy na stole.
  • Naturalny materiał, jakim jest ceramika, utrzymuje pizzę w idealnej temperaturze przez długi czas, a porcje można kroić bezpośrednio na ceramicznej powierzchni.
  • Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji z zachowaniem najwyższych standardów od 1850 roku.
  • Produkt jest objęty dziesięcioletnią gwarancją producenta, co świadczy o jego wysokiej jakości i trwałości.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
EH799714
Kod EAN
3289317997143
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Emile Henry
  • Inne Kamienie do pizzy

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.