Zestaw prysznicowy panel natryskowy z deszczownicą 20 cm

Opis produktu

Zestaw prysznicowy panel natryskowy z deszczownicą 20 cm

Nasz zestaw prysznicowy to połączenie nowoczesnego designu z najwyższą jakością wykonania, gwarantujące trwałość i niezawodność przez wiele lat użytkowania.

✅Zestaw prysznicowy wyposażony jest w mechaniczną baterię prysznicową, umożliwiającą łatwą regulację przepływu wody oraz mieszanie temperatury. Prosta obsługa zapewnia komfort korzystania z prysznica.

Zintegrowany przełącznik umożliwia łatwe przełączanie między deszczownicą a słuchawką prysznicową, dostosowując strumień wody do własnych preferencji.

✅Stylowa deszczownica o wymiarach 20 x 20 cm, zapewniająca relaksujący strumień wody. Wyposażona w innowacyjny system ANTI-CALC, który zapobiega osadzaniu się kamienia.

Nowoczesna słuchawka prysznicowa w matowym, czarnym kolorze to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także designerski element, który nadaje łazience eleganckiego charakteru.

Zastosowany system ANTI-CALC minimalizuje osadzanie się kamienia, utrzymując produkty w nienagannym stanie przez długi czas.

Zestaw jest zgodny z najnowszymi trendami w designie łazienkowym. Proste, geometryczne formy i matowe wykończenie wpisują się doskonale w nowoczesne wnętrza.

Czarny kolor zestawu sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami łazienek, dodając im wyjątkowego charakteru.

Zestaw jest łatwy do zamontowania, co umożliwia szybkie i bezproblemowe korzystanie z nowoczesnych funkcji prysznicowych.

 

Daj swojej łazience nowoczesny akcent dzięki naszemu zestawowi prysznicowemu. Elegancja spotyka funkcjonalność, tworząc niepowtarzalne doświadczenie podczas codziennego prysznica.

 

Najwyższa jakość ⭐⭐⭐⭐⭐

Oceny klientów⭐⭐⭐⭐⭐

Szybka wysyłka ⭐⭐⭐⭐⭐

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
BP.FLOVA 20 BLK
Kod EAN
5904202142818
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Yoka
  • Polecamy
  • Inne Zestawy prysznicowe

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.