Dozowniki do mydła szary

Dozownik na mydło szary świetnie sprawdzi się w każdym rodzaju łazienki - glamour, vintage, czy boho. Kolor szary jest bardzo uniwersalny i pomimo, że wydaje się ciemny, nie wyróżnia się znacząco, a jedynie dopełni wolną przestrzeń obok umywalki lub zlewu. W skepie SuperWnetrze mamy dostępnych wiele rodzajów dozowników szarych z pompką. Różnią się one od siebie designem, rodzajem pompki, wielkością i pojemnością w zależności od producenta. Marki Blomus, Umbra, Kela, Brabantia i Joseph Joseph proponują szare dozowniki, które różnią się od siebie natężeniem koloru, co można zobaczyć przeglądając nasz katalog w sklepie online. Pojemności różnią się - zaczynają od 150 ml, a kończą na 400 ml. Zobacz naszą ofertę już dziś i pomyśl nad zakupem szarego dozownika na mydło do swojego domu! 

Wyniki filtrowania: Kolory: Szary

Dozownik na mydło szary - co go wyróżnia?

 

Mówi się, że łazienka to odbicie osobowości i Twoich przyzwyczajeń. Staje się syntetyczną  toaletą lub dekoracyjnym pokojem kąpielowym. Zawsze powinna wywoływać pozytywne  wrażenie, ponieważ to pierwsze miejsce, do którego udajesz się po przebudzeniu i ostatnie,  w którym pod koniec dnia szukasz relaksu. Urządzona z sercem i dbałością o szczegóły  będzie służyła ci długo. Podkreślamy, iż łazienka to przestrzeń, by się odprężyć. Co temu sprzyja? Głównie funkcjonalny projekt, ale także wybieranie inteligentnych akcesoriów łazienkowych, takich  jak szare dozowniki na mydło. W ramach naszej oferty możesz dostać kilka doskonałej  jakości pojemników, które ustawisz na wannie lub umywalce twojej łazienki.  Designerskie, a przede wszystkim estetyczne dozowniki na mydło szare i w kilku  innych kolorach kupisz w naszym sklepie internetowym superwnetrze.pl Oferujemy różne  wielkości i kształty, które gwarantują udane zakupy. Wybierasz marmurowy dozownik do  mydła, czy raczej dozownik ceramiczny? Kilkanaście opcji szarych pojemników na mydło,  do zdobycia u nas możesz stosować nie tylko w łazience. Większość z nich z powodzeniem  spełni swoją rolę w kuchni czy toalecie.  

 

Jaki szary dozownik do mydła wybrać?

 

Najmniejszy z naszych dozowników szarych posiada pojemność 150 ml, a największy 400  ml. Działają za pomocą pompki. Szeroki wybór naszego asortymentu gwarantuje, że  aranżacja twojej łazienki będzie spójna. Ceramika, marmur, stal nierdzewna czy tworzywo  sztuczne – jaki materiał dobrze się będzie komponował w twoim domu? Dozowniki do mydła szare to symbol nowoczesności i częsty wybór klientów nie tylko,  jako wyposażenie domów. To bezsprzecznie higieniczne akcesoria łazienkowe stosowane  także w toaletach publicznych, szkołach, miejscach pracy czy urzędach. Dlaczego w takich  miejscach coraz rzadziej wybierane są mydła w kostkach? Argumentów jest mnóstwo. Za  mydłem w płynie przemawia przede wszystkim bardziej estetyczny sposób opakowania.

 

Aranżacja łazienki z szarym dozownikiem   

 

Jeśli do aranżacji twojej łazienki nie pasuje dozownik w kolorze szarym, rekomendujemy  także inne barwy, takie jak srebrny, biały, czarny, a nawet przezroczysty. Nic nie stoi na  przeszkodzie, aby na początek wybrać szare dozowniki na mydło, a innym razem białe. Decydując się na odmienne niż zazwyczaj akcesoria możesz łatwo dokonać aranżacyjnych  zmian. W ten właśnie sposób szybko i bez większych kosztów poddajesz wnętrze delikatnej  metamorfozie. Jak można ułatwić sobie życie nie tracąc zbyt dużo czasu na sprzątanie łazienki?  Stosowanie na co dzień mydła w płynie rozwiąże ten problem. Estetyczny podajnik, który  kupisz w sklepie online superwnetrze.pl zawsze będzie prezentował się higienicznie i  schludnie. Wystarczy tylko przetrzeć dozownik mokrą ściereczką, aby wrócił jego  pierwotny wygląd. Ten pomysłowy sposób przechowywania mydła w płynie pozwoli ci  zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Mydło w płynie, podawane w dozowniku jest  bowiem bardzo wydajne w użytkowaniu; kiedy się wyczerpie z łatwością napełnisz  pojemnik nowym.