Bezpieczne zakupy online w SuperWnetrze.pl

    


https://www.superwnetrze.pl/artykuly/Wyroznienie-w-Rankingu-Sklepow-Internetowych-Opineo-2015.html
                       
Cyfikaty:

         

 

Kupując u nas nie ryzykujesz! Kupuj bezpiecznie!

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych,
jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji. Dokładamy wielu starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów. O jakości usług i obsługi świadczyć mogą wyróżnienia i certyfikaty jakie posiadamy, a także bezpośrednie opinie naszych Klientów.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie oraz gwarancję producenta*. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każda przesyłka jest pakowana przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące, a następnie jest oklejana taśmą firmową - plombą przesyłki. Wysyłany towar jest ubezpieczony do pełnej wartości. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki**.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Bezpieczne zakupy online przez całą dobę

  Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów podczas zakupów przez Internet. Zapewniamy poufność transakcji i danych osobowych oraz gwarantujemy bezpieczeństwo płatności.
  Naszym Klientom umożliwiamy zwrot zakupionych produktów do 14 dni od daty zakupu.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Proste zamawianie bez
  zbędnych formalności

  Proste i krótkie formularze zamówień ułatwiają dokonywanie zakupów przez koszyk na stronie sklepu.
  Zamówienia można także składać telefonicznie. Nasze konsultantki są szalenie sympatyczne i zapewniają szybką i profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze produktów.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Ciągła informacja
  o zamówieniu

  Po złożeniu zamówienia Klient informowany jest o wszystkich kolejnych etapach realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości wysyłanych mailowo, a także, gdy zachodzi taka potrzeba telefonicznie przez nasze konsultantki.

 • Bezpieczne zakupy online w sklepie SuperWnetrze.pl

  Bezpieczna,
  monitorowana wysyłka

  Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera GLS. W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki w transporcie, sami dochodzimy roszczeń wobec przewoźnika nie obciążając Klienta kłopotem oraz ponownie przesyłamy mu zamówione produkty.

* Duża część produktów jest serwisowana bezpośrednio w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Jeżeli producent kupionego w naszym sklepie produktu nie posiada punktu serwisowego dostępnego dla Klienta, w procesie reklamacyjnym pośredniczy serwis SuperWnetrze.pl

** Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.

 

Autoryzowany sprzedawca: