Tace, miseczki i patery - serwujemy przekąski

Autor: Ola Wieloch 2018/12/10

Ładnie i bogato zastawiony przekąskami stół to nie lada wyzwanie! Jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości nie tylko przepysznym smakiem serwowanych potraw, ale także eleganckim, ciekawie przystrojonym stołem, musicie zastanowić się nad właściwymi naczyniami. Twoje przystawki idealnie zaprezentują się na paterach, miseczkach, tacach lub deskach przeznaczonych specjalnie do podawania drobnych smakołyków. W zależności od wielkości stołu, rodzaju przyjęcia czy też wybranej stylistyki możecie zdecydować się na którąś z wymienionych opcji. Wszystko wedle Waszych oczekiwań i potrzeb! Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, przedstawiamy 5 najbardziej wyróżniających się naczyń do serwowania przekąsek. Zostańcie z nami koniecznie!

Patera Babell

Patera z kolekcji Babell marki Koziol to kilkupiętrowa wieża gotowa na przyjęcie całej gamy smakołyków. Doskonale pomieści owoce, ciasteczka czy inne słodycze. Posiada prostą, klasyczną formę i jest bardzo lekka, dzięki czemu z łatwością możemy przenosić ją z miejsca na miejsce. Patera Babell występuje w kilku rozmiarach, z różną ilością pięter, dlatego jeśli potrzebujecie ułożyć dużo małych przekąsek, nie będziecie mieć z tym żadnego problemu! Jest ona wykonana z wysokiej jakości tworzywa i wyróżnia ją szeroka paleta kolorów - od uniwersalnej białej i czarnej barwy po złoto czy butelkową zieleń. Jest w czym wybierać! Dużym atutem pater Babell jest możliwość ich składania na poszczególne "krążki" i mycie każdego elementu w zmywarce. W podobnej stylistyce znajdziecie również patery Betty. Sięgajcie po nie bez wahania!

Taca Ladelle

Tacka Serve Sticks marki Ladelle to niezwykle elegancka propozycja do serwowania niewielkich przekąsek. Składa się z dwóch lub trzech miseczek połączonych ze sobą w jedną, zgraną całość. Idealnie nadaje się do podawania oliwek, orzechów, pomidorków czy też innych smakołyków. Tacka wykonana jest z porcelany, która podkreśla jej nietuzinkowy design. Dla swobodnego przenoszenia tacki, wyposażono ją w wygodną, drewnianą rączkę. Serve Sticks występuje w kilku odcieniach, więc możemy dopasować ją do naszej zastawy stołowej i całej dekoracji stołu. Możecie być pewni, że przekąski podane w tak ciekawej formie znikną w mgnieniu oka!

Spodeczki Leaf On

Spodeczki Leaf On w kształcie delikatnych listków to idealna propozycja na "małe co nie co". Jeśli znienacka przyjdą goście, to do kawy z pewnością przyda się nieduże, acz smaczne ciasteczko ułożone elegancko na spodeczku! Oczywiście na tych smukłych i filigranowych spodeczkach można również podawać inne pyszności - tak naprawdę wszystko, na co w danej chwili macie ochotę. Te super podkładki wykonane są z trwałego tworzywa, dzięki czemu bez problemu umyjecie je w zmywarce bez obaw o zniszczenie. Występują w doskonale dobranych kolorystycznie zestawach. Komplet zawiera 4 liściaste spodeczki. Dzięki niewielkim gabarytom z łatwością schowacie je nawet w ciasnej, kuchennej szufladzie.

Miseczki Tangram

Geometryczne miseczki-tacki z kolekcji Tangram pozwolą na wykreowanie przepysznej kompozycji przystawek. Zestaw może składać się z dwóch, czterech lub nawet siedmiu trójkątnych oraz kwadratowych miseczek. Dzięki nim w kilka chwil przygotujecie włoską, grecką czy hiszpańską fiestę pełną aromatycznych i zachęcających przekąsek. Tacki Tangram to nowoczesna wariacja naczyń do serwowania, która wprowadzi powiew świeżości na domowym stole. Miseczki wykonane są z solidnego tworzywa i występują w wielu ciekawych zestawieniach kolorystycznych. Możecie zdecydować się na opcję osobnych tacek, które układa się wedle własnego pomysłu lub na wersję już scalonych ze sobą. Cokolwiek nie wybierzecie i tak na pewno będziecie zadowoleni!

Deska Tapas Plank

Deska do serwowania Tapas Plank jest rewelacyjnym pomysłem na większe przyjęcia. Na 95cm desce ułożymy naprawdę duuuuużo pysznych smakołyków! Jeśli wykorzystamy ją na swoim przyjęciu, z pewnością nikt nie wyjdzie od nas głodny! Deska wykonana jest z drewna akacjowego i prezentuje się bardzo elegancko. Wsparta na dwóch nóżkach, leży stabilnie na stole, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że przyrządzone przekąski nie będą z niej spadać. Design deski świetnie sprawdzi się na imprezie o charakterze śródziemnomorskim, zwłaszcza jeśli połączymy ją z innymi naczyniami o podobnej stylistyce. Jeśli chcecie stworzyć doskonały klimat i zrobić wrażenie na przybyłych gościach, deska Tapas Plank będzie dla Was najlepsza!

Poprzedni artykuł Następny artykuł
  • Jak układać żywność w lodówce? Jak układać żywność w lodówce?

    W Polsce marnuje się ok. 5 mln ton, na świecie aż 1,3 mld ton wyprodukowanej żywności rocznie (dane ONZ). Wystarczyłoby uratować 1/4 tego, co marnujemy, aby wykarmić wszystkich głodujących na świecie. Co sekundę wyrzucamy 184 bochenki chleba!

    2023/01/31 Czytaj dalej
  • Jak oczyścić powietrze w domu? Jak oczyścić powietrze w domu?

    Mój dom – moja twierdza. To miejsce, w którym możemy odpocząć i schronić się przed tym, co na zewnątrz. Łatwo założyć, że zanieczyszczenie powietrza jest problemem tylko zewnętrznym, ale to samo powietrze zawierające ślady spalin samochodowych, pyłu...

    2023/01/26 Czytaj dalej
  • Jak usunąć kamień z czajnika? Jak usunąć kamień z czajnika?

    Czajnik to rodzaj garnka, zwykle metalowego, używanego do gotowania wody. Jako jeden z najstarszych i najczęściej używanych przedmiotów kuchennych towarzyszy nam od tysięcy lat. Od brązu i żelaza po porcelanę i szkło – na przestrzeni wieków czajnik....

    2023/01/16 Czytaj dalej
  • Najlepsze metody na sprawdzenie pogody Najlepsze metody na sprawdzenie pogody

    Jak często zdarzało Ci się sprawdzać pogodę w telefonie, która okazała być się błędna? Aktualnie w prawie każdym telefonie komórkowym możemy sprawdzić temperaturę. Niestety często okazuję się zwodnicza, a my jesteśmy ubrani nadwymiar lub za zimno. Termome

    2023/01/05 Czytaj dalej
  • Jaki budzik wybrać? Jaki budzik wybrać?

    Idea budzika pojawiła się już w starożytności. Według legendy, pierwszy budzik (zegar wodny wyposażony w gwizdek) stworzył Platon około 400 r.p.n.e. W średniowiecznych Chinach przełomem były zegary ogniowe. Za sprawą przepalanych nici dany ciężar upadał

    2022/11/30 Czytaj dalej