Butelka termiczna fuori 500 ml stal mat 30121

Opis produktu

Butelka termiczna fuori 500 ml stal mat 30121

Butelka termiczna Fuori 500 ml marki Vialli Design to niezbędny towarzysz dla każdego, kto pragnie cieszyć się ulubionymi napojami w dowolnym miejscu i czasie, zachowując ich idealną temperaturę przez długie godziny. Ta wielofunkcyjna butelka doskonale sprawdza się zarówno do przechowywania gorących, jak i zimnych napojów, zapewniając świeżość i aromatyczny smak bez względu na warunki zewnętrzne. 

  • pojemność 500ml 
  • 100%b szczelności
  • wygodny uchwyt
  • izolacja próżniowa
  • lekka stalowa konstrukcja
  • napoje gorące  do 12 godzin

✅Dzięki zaawansowanej konstrukcji dwuściennej z izolacją próżniową, butelka Fuori utrzymuje temperaturę napojów przez imponująco długi czas. Gorące napoje pozostaną gorące przez 12 godzin, podczas gdy chłodne napoje zachowają swoją świeżość przez całe 24 godziny. Dodatkowo, izolacja próżniowa zapewnia ochronę przed poparzeniem, co czyni butelkę niezastąpionym towarzyszem podczas codziennych aktywności.

✅Butelka Fuori charakteryzuje się nie tylko doskonałymi właściwościami termicznymi, ale także wygodnym i ergonomicznym designem. Jej lekka i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że jest idealna do noszenia w podróży, na spacerze czy w drodze do pracy lub szkoły. Dodatkowo, ergonomiczny uchwyt z elastycznego tworzywa sztucznego zapewnia pewny chwyt i maksymalny komfort użytkowania.

Oprócz swojej funkcjonalności, butelka Fuori wyróżnia się także nowoczesnym i atrakcyjnym designem, który dodaje jej elegancji i stylu. Jej zewnętrzna powierzchnia nie nagrzewa się przy gorących napojach, ani nie skrapla przy zimnych, co zapewnia komfort użytkowania w każdych warunkach.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
30121
Kod EAN
5901638730121
Wysokość
23 cm
Długość
6.5 cm
Szerokość
7.8 cm
Średnica
6.5 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne PP, stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Vialli Design
  • Inne Butelki termiczne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.