Komody

Komoda, jest połączeniem wygody z elegancją. Nie zajmuje ona wiele miejsca, a szuflady jakie posiada, mieszczą dużą ilość rzeczy. Komoda może być przeznaczona zarówno na Twoje ubrania, jak i akcesoria kuchenne, łazienkowe lub rzeczy, które nie mają swojego konkretnego miejsca w domu. Nie musi być zbudowana tylko z szuflad. W naszym sklepie znajdziesz także komody z szafkami otwieranymi na oścież i łączące jedno i drugie. Komodę można postawić zarówno w salonie jak i przedpokoju, sypialni czy pokoju dziecka. Każdy model komody, różni się wielkością, ilością szuflad, materiałem z którego została wykonana oraz wykończeniem. Ze względu na te aspekty, bez wątpienia w naszym sklepie znajdziesz idealną komodę dla siebie! 

Funkcjonalne i jednocześnie dekoracyjne komody 

 

Praktyczne, a przy tym stylowe aranżacje wnętrza gwarantują, że każdy domownik będzie czuł się w nim doskonale. Każdy mebel czy dodatek dekoracyjny jest odzwierciedleniem gustu i charakteru użytkownika, nieszablonowe rozwiązania i eleganckie meble pomagają stworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy klimat. W domach znajduje się mnóstwo rzeczy i przedmiotów, jedne z nich chcemy wyeksponować, a drugie - schować w miejsca do tego przeznaczone. Komoda jest idealnym meblem, który pozwoli ukryć to, czego nie chcemy mieć na widoku. Szafki, półki i szuflady, na które składają się komody są nieocenioną pomocą do organizowania przestrzeni dla różnej wielkości przedmiotów. W asortymencie SuperWnetrze znajdują się meble przeznaczone do każdego pomieszczenia. Różnorodność stylów, kształtów, kolorów, a także rozmiarów sprawia, że znajdzie się komoda odpowiednia do każdego wnętrza.

 

Szeroki wybór komód w sklepie SuperWnetrze

 

Komoda jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego pokoju. Dzięki temu, że nie jest elementem całej meblościanki, można ją dowolnie przestawiać, przez co spełniać swoją funkcję będzie w miejscu, w którym jest potrzebna. W ofercie sklepu SuperWnetrze znajdują się komody wykonane z różnych materiałów, w różnej formie, ale łączy je jedno - solidne wykonanie w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Komody do salonu są szczególnie pożyteczne. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju mebli jest to, że z powodzeniem na ich blacie można eksponować wyjątkowe dodatki. Zdjęcia w ramkach, kwiaty, książki czy bibeloty będą miały swoje miejsce, a to z pewnością przełoży się na stworzenie domowego, a zarazem indywidualnego nastoju we wnętrzu. Komoda do salonu może spełniać także rolę stolika RTV, na którym podstawić można telewizor, dekodery czy nawet gramofon. Szafki idealnie sprawdzą się tutaj do przechowywania płyt, kabli i innych drobnych akcesoriów. Najlepiej odnajdą się w tym wypadku nieco niższe komody od tych standardowych.  

 

Miejsce komody w domu również ma znaczenie

 

Podczas wyboru komody przede wszystkim należy mieć na uwadze wielkość pomieszczenia do zaaranżowania oraz styl komody, która powinna stanowić harmonijną całość z pozostałą aranżacją. Jednak z pewnością liczy się także pomieszczenie w którym ma ona się znajdować. Niech przykładem będzie łazienka - panuje w niej wysoka wilgotność, więc nie każdy materiał mebla się tutaj sprawdzi. Najodpowiedniejsza będzie komoda wyposażona w rattanowe koszyki, do których schować można przybory toaletowe. W asortymencie sklepu znajdują się komody do sypialni, wykonane z litego drewna, dodadzą one wnętrzu ciepłego akcentu. Poza tym przebierać można do woli w niesamowicie oryginalnie prezentujących się meblach. Wrażenie z pewnością zrobi komoda do salonu marki Vida, która wykonana została z drewna odzyskanego, docenią ją z pewnością miłośnicy ekologicznych rozwiązań. W ofercie sklepu znajdziesz komodę, która idealnie będzie komponowała się w nowoczesnych, tradycyjnych, retro czy skandynawskich aranżacjach pomieszczeń.

 

 

Pergole Ogrodowe