Nasiona mieszanka na taśmie Bazylia Mięta Szczypiorek Pietruszka liściowa

Opis produktu

Nasiona na taśmie Bazylia Mięta Szczypiorek Pietruszka liściowa

Nasiona na taśmie to wygodne rozwiązanie dla każdego ogrodnika, zarówno początkującego, jak i doświadczonego. Specjalne taśmy oraz krążki są naszpikowane nasionami w odpowiednim rozstawie, co eliminuje konieczność precyzyjnego doboru odległości rozsiewu dla danej rośliny. Dzięki temu rośliny nie będą przeszkadzać sobie nawzajem w rozroście, co gwarantuje maksymalnie obfite plony!

✅W opakowaniu znajdziesz 4 krążki z popularnymi ziołami i roślinami przyprawowymi takimi jak bazylia, mięta, szczypiorek i pietruszka liściowa. 

✅To świetny sposób na szybką i łatwą uprawę gotową do ścinania lub uszczykiwania po zaledwie kilku tygodniach. Wystarczy położyć krążek w doniczce, przykryć cienką warstwą podłoża, lekko ubić, obficie podlać i dbać o stałą wilgotność. Głębokość ułożenia krążków to zaledwie 0,5 cm dla bazylii i mięty, a 1-2 cm dla szczypiorku i pietruszki.

✅Te praktyczne krążki z nasionami ziół doskonale sprawdzą się do całorocznej uprawy doniczkowej na parapecie okiennym. To nie tylko sposób na świeże zioła przez cały rok, ale także ozdoba i aromatyczne wzbogacenie Twojej kuchni!

 

  • Siew pod osłonami krążka: I-XII
  • Głębokość ułożenia krążka: 0,5cm-2 cm
  • Zbiór: 8-12 tygodni po siewie

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
5907595508254
Kod EAN
5907595508254
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty TORAF
  • Inne Kiełkownice

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.