Obręcz do baniek mydlanych Tuban

Opis produktu

Dlaczego nasza obręcz jest najlepsza? Wygodna rączka powlekana wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Sama obręcz powlekana jest specjalnym materiałem bardzo dobrze nasiąkającym płynem. Jak widać na zdjęciu jest specjalnie wyprofilowana dlatego bańki robi się dużo lepiej. Plastikowe obręcze mogą się schować. Zresztą nie ma co zachwalać, spróbuj, a się przekonasz o czym piszemy. Obręcz jest dostępna w szerokiej gamie kolorów (zarówno rączki jak i sama obręcz). Obwód obręczy ok 50 cm.

Firma TUBAN jest pierwszą i jedyną w Polsce oraz w Europie firmą produkującą płyn do wielkich baniek mydlanych. Nasz płyn wyróżnia się na tle innych produktów tego typy znakomitą jakością. Ciągle poszerzamy nasz asortyment o produkty związane z bańkami mydlanymi. Dzięki niemu można uzyskać nawet 2 metrowe bańki mydlane oraz zamknąć człowieka w bańce. Stosunek jakości do ceny produktu niewątpliwie jest naszym największym atutem i wysuwa nas na prowadzenie w dziedzinie baniek mydlanych.

Płyn marki Tuban został niejednokrotnie doseniony. Bańki Tuban stały się motywem przewodnim reklamy telewizyjnej popularnej sieci komórkowej.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
5907731336055
Kod EAN
5907731336055
Gwarancja
24 miesiące

Pełny opis produktu

Obręcz do tworzenia baniek

 
Wygodna obręcz z rączką powlekaną bezpiecznym tworzywem sztucznym została wykonana ze specjalnego materiału, który świetnie nasiąka płynem. Dzięki temu, że jest idealnie wyprofilowana, bańki powstają dużo szybciej i łatwiej. Dla mniejszych dzieci, to wygodniejsza opcja do zabawy.

  

 


 

Gigantyczne bańki

Sznurek dołączony do zestawu, dzięki swojej dużej rozpiętości tworzy gigantyczne bańki mydlane. Aby zachwycać się ich wyglądem należy wykonać kilka prostych kroków. Sznurek najpierw trzeba namoczyć w płynie, później go odsączyć. Następnie ponownie zanurzyć w płynie, rozciągnąć go, najbardziej jak tylko potrafimy i poruszyć nim. Pod wpływem naszego ruchu lub ruchu wiatru ze sznurka polecą piękne i ogromne bańki dające efekt WOW. Bańki mydlane Tuban to genialny prezent dla dzieciaków. Świetnie sprawdzi się na różnych dziecięcych uroczystościach lub po prostu podczas gorących, letnich dni.

 

Zobacz bańki na YouTubie:

 

Zobacz również

 • Inne Bańki mydlane

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 4 opinie

Opinia o produkcie Obręcz do baniek mydlanych Tuban

Dodaj opinię
 •       Ania

  Dobry produkt.

  07.04.21
 •       Agata

  Szybka realizacja zamowienia, produkt dobrej jakości. Polecam zakupy

  18.04.16
 •       Sylwia

  Wszystko w porządku, szybka realizacja, produkt dobrej jakości.

  25.09.14
 •       Delfina

  Jestem b. zadowolona

  22.06.12

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.