Patyczki zapachowe

Patyczki zapachowe stanowią niezbędny dodatek do dyfuzorów zapachowych, pozwalając na skuteczne i efektywne rozprowadzenie ulubionych aromatów w całym pomieszczeniu. Wykonane z naturalnych materiałów, takich jak trzcina czy rattan, są idealnym wyborem dla osób ceniących wysoką jakość, estetykę i ekologiczne podejście do życia.

Patyczki te są wyjątkowe ze względu na swoje właściwości i zalety. Ich naturalne materiały, takie jak trzcina, rattan, czy inne porowate surowce, sprawiają, że doskonale wchłaniają i rozprowadzają olejki eteryczne. Porowata struktura patyczków pozwala na wysoką wydajność wchłaniania oraz dyfuzji olejków, a co za tym idzie, efektywnie tworzą przyjemną atmosferę w pomieszczeniach.

Jedną z głównych zalet patyczków zapachowych jest łatwa regulacja intensywności zapachu. Aby wzmocnić zapach, wystarczy obrócić patyczki od czasu do czasu, co pozwoli na równomierną dystrybucję aromatu. Dzięki temu, można łatwo dostosować zapach w pomieszczeniu do własnych preferencji i potrzeb.

Cena
-

Marka Orion