Ranking najlepszych wentylatorów - wentylatory Sencor

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/08

Lada moment rozpoczną się wakacje, a nadchodzący lipiec i sierpień oznaczają coraz wyższe temperatury zarówno na zewnątrz, jak i w naszych domach. Ochłodzenie i ukojenie mogą przynieść wentylatory stojące, które można umieścić w dowolnym miejscu naszych czterech kątów. Jakie funkcje mogą okazać się przydatne i jaki model wentylatora wybrać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

wentylatory ranking

Wentylatory domowe – użyteczne funkcje

Wybór wentylatorów na rynku jest obecnie bardzo duży, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się najważniejszym funkcjom tych urządzeń. Które zwiększą komfort codziennego użytkowania? Jedną z nich jest na pewno nawilżanie powietrza. Wentylator z nawilżaczem powietrza posiada pojemnik na wodę, a także specjalny filtr, które zapewniają rozpylanie delikatnej wodnej mgiełki podczas pracy urządzenia. Przydatna może okazać się także możliwość sterowania pilotem. Dzięki niemu zmienisz program lub wyłączysz wentylator bez wstawania z łóżka czy kanapy. Jeśli chcesz, aby przyjemny powiew rozpościerał się po całym pomieszczeniu, a nie tylko w jednym miejscu, warto postawić z kolei na model z automatyczną rotacją w poziomie. Które wentylatory domowe mają wspomniane wcześniej funkcje i jakie urządzenie warto wybrać?

Wentylator stołowy 30cm Sencor biały

Wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011

Model SFN 9011 to tak naprawdę trzy urządzenia w jednym! Może pełnić funkcję letniego wentylatora, nawilżacza powietrza oraz schładzacza powietrza. Ma moc 110 W i posiada obieg nawilżająco-chłodzący z pompą wodną. Korzystanie z niego ułatwiają 3 prędkości (niska, średnia i wysoka) oraz 3 tryby pracy: normal, natural oraz sleep. Do urządzenia dodawany jest pilot zdalnego sterowania, a także wkłady chłodzące. Dzięki nim temperatura otoczenia będzie skutecznie obniżona.

Wentylator wielofunkcyjny z nawilżaczem Sencor SFN 9011SL srebrny

Schładzacz powietrza SENCOR SFN 6011

Ten model również pełni funkcję trzech urządzeń: letniego wentylatora, nawilżacz oraz schładzacza powietrza. Wentylator SFN 6011 moc 70 W i został wyposażony w obwód nawilżania oraz schładzania z pompą wodną. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego urządzenia, do naszej dyspozycji mamy również 3 prędkości oraz 3 tryby pracy. Dodatkową zaletą tego wentylatora jest ustawiana kratka czołowa z funkcją SWING do równomiernej dystrybucji powietrza.

Wentylator z nawilżaczem Sencor SFN 9021WH biały

Wentylator stojący SENCOR SFN 5040

To urządzenie SFN 5040 charakteryzuje się przede wszystkim bardzo lekką konstrukcją. Dzięki temu zaoszczędzimy w domu sporo przestrzeni. Ma moc 90 W, jest bardzo cichy i wyposażony jest w funkcję automatycznej oscylacji. Do naszej dyspozycji są nie tylko 3 prędkości, ale także 7 ustawień pracy silnika oraz 3 tryby pracy: standardowy, naturalny i nocny. Sterowanie ułatwia dotykowy panel sterowania i pilot dołączony do zestawu.

Wentylator kolumnowy stojący 111cm Sencor SFN 5040BL czarny

Wentylator stojący SENCOR SFN 4031

Model wentylatora SFN 4031 to najbardziej popularne urządzenie. Waży tylko 3 kg, ma stabilną podstawę krzyżową i antypoślizgowe nóżki. Możliwa jest automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90°, a także ustawianie kąta pochylenia. Naszym zdaniem zestawienie wygrywa wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011. Ma największą moc, a funkcje nawilżacza i schładzacza powietrza sprawią, że jego działanie będzie wyjątkowo skuteczne.

Wentylator stojący wysokość 120 cm Sencor SFN 4031BK czarny

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Ranking Młynki do soli i pieprzu - Październik 2021 Ranking Młynki do soli i pieprzu - Październik 2021

  Młynki do soli i pieprzu mogą być przydatne zarówno w Naszych domach, jak i restauracjach oraz miejscach gdzie podawane jest jedzenie. Zobacz nasz ranking i dowiedz się na jakie młynki stawiają klienci SuperWnetrza. Każdy wyróżnia się swoim wyjątkowym des

  Autor: Małgorzata Walo 2021/10/01 Czytaj dalej
 • Ranking Naczynia żaroodporne - Październik 2021 Ranking Naczynia żaroodporne - Październik 2021

  Dlaczego warto mieć naczynie żaroodporne w swojej kuchni? Odpowiedzi jest wiele, ale głównym powodem są pyszne, zdrowe dania, które w nim przygotujesz. Naczynie żaroodporne to komfort gotowania, której potrzebujesz. Zobacz ranking w SuperWnetrze i wybierz

  Autor: Małgorzata Walo 2021/10/01 Czytaj dalej
 • Ranking Kosze na pranie - Październik 2021 Ranking Kosze na pranie - Październik 2021

  Szukasz idealnego kosza na pranie, który pomeści całą odzież i bieliznę oraz będzie elegancko dopełniał wnętrze Twojej łazienki? Zobacz na jakie modele zdecydowali się nasi klienci w tym miesiącu i wybierz kosz na pranie dla siebie.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/10/01 Czytaj dalej
 • Ranking Klasyczne pojemniki kuchenne - Październik 2021 Ranking Klasyczne pojemniki kuchenne - Październik 2021

  Pojemniki kuchenne mogą się okazać przydatne w każdym momencie. Właśnie dlatego nie może zabraknąć ich w Twoim domu. Możesz przechowywać w nich produkty sypkie jak mąka czy ryż, ale też drugie śniadanie. Zobacz ranking i wybierz najlepsze!

  Autor: Małgorzata Walo 2021/10/01 Czytaj dalej
 • Ranking Wnętrze glamour - Październik 2021 Ranking Wnętrze glamour - Październik 2021

  Co rozumiemy przez wnętrze glamour? Połączenie ekskluzywnych dodatków, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. W wnętrzach typu glamour dominują odcienie bieli, czerni, butelkowej zieleni oraz złota. Odmień swój dom i dodaj mu elegancji z meblami typu

  Autor: Małgorzata Walo 2021/10/01 Czytaj dalej