Ranking najlepszych wentylatorów - wentylatory Sencor

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/08

Lada moment rozpoczną się wakacje, a nadchodzący lipiec i sierpień oznaczają coraz wyższe temperatury zarówno na zewnątrz, jak i w naszych domach. Ochłodzenie i ukojenie mogą przynieść wentylatory stojące, które można umieścić w dowolnym miejscu naszych czterech kątów. Jakie funkcje mogą okazać się przydatne i jaki model wentylatora wybrać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

wentylatory ranking

Wentylatory domowe – użyteczne funkcje

Wybór wentylatorów na rynku jest obecnie bardzo duży, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się najważniejszym funkcjom tych urządzeń. Które zwiększą komfort codziennego użytkowania? Jedną z nich jest na pewno nawilżanie powietrza. Wentylator z nawilżaczem powietrza posiada pojemnik na wodę, a także specjalny filtr, które zapewniają rozpylanie delikatnej wodnej mgiełki podczas pracy urządzenia. Przydatna może okazać się także możliwość sterowania pilotem. Dzięki niemu zmienisz program lub wyłączysz wentylator bez wstawania z łóżka czy kanapy. Jeśli chcesz, aby przyjemny powiew rozpościerał się po całym pomieszczeniu, a nie tylko w jednym miejscu, warto postawić z kolei na model z automatyczną rotacją w poziomie. Które wentylatory domowe mają wspomniane wcześniej funkcje i jakie urządzenie warto wybrać?

Wentylator stołowy 30cm Sencor biały

Wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011

Model SFN 9011 to tak naprawdę trzy urządzenia w jednym! Może pełnić funkcję letniego wentylatora, nawilżacza powietrza oraz schładzacza powietrza. Ma moc 110 W i posiada obieg nawilżająco-chłodzący z pompą wodną. Korzystanie z niego ułatwiają 3 prędkości (niska, średnia i wysoka) oraz 3 tryby pracy: normal, natural oraz sleep. Do urządzenia dodawany jest pilot zdalnego sterowania, a także wkłady chłodzące. Dzięki nim temperatura otoczenia będzie skutecznie obniżona.

Klimatyzator 3w1 Sencor SAC MT1231C Klimatyzator 3w1 Sencor SAC MT1231C Sencor

2487.93 zł 2255.72 zł

Klimatyzator przenośny Sencor SAC MT7020C Klimatyzator przenośny Sencor SAC MT7020C Sencor

1898.66 zł 1721.45 zł

Wentylator wielofunkcyjny z nawilżaczem Sencor SFN 9011SL srebrny

Schładzacz powietrza SENCOR SFN 6011

Ten model również pełni funkcję trzech urządzeń: letniego wentylatora, nawilżacz oraz schładzacza powietrza. Wentylator SFN 6011 moc 70 W i został wyposażony w obwód nawilżania oraz schładzania z pompą wodną. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego urządzenia, do naszej dyspozycji mamy również 3 prędkości oraz 3 tryby pracy. Dodatkową zaletą tego wentylatora jest ustawiana kratka czołowa z funkcją SWING do równomiernej dystrybucji powietrza.

Wentylator z nawilżaczem Sencor SFN 9021WH biały

Wentylator stojący SENCOR SFN 5040

To urządzenie SFN 5040 charakteryzuje się przede wszystkim bardzo lekką konstrukcją. Dzięki temu zaoszczędzimy w domu sporo przestrzeni. Ma moc 90 W, jest bardzo cichy i wyposażony jest w funkcję automatycznej oscylacji. Do naszej dyspozycji są nie tylko 3 prędkości, ale także 7 ustawień pracy silnika oraz 3 tryby pracy: standardowy, naturalny i nocny. Sterowanie ułatwia dotykowy panel sterowania i pilot dołączony do zestawu.

Wentylator kolumnowy stojący 111cm Sencor SFN 5040BL czarny

Wentylator stojący SENCOR SFN 4031

Model wentylatora SFN 4031 to najbardziej popularne urządzenie. Waży tylko 3 kg, ma stabilną podstawę krzyżową i antypoślizgowe nóżki. Możliwa jest automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90°, a także ustawianie kąta pochylenia. Naszym zdaniem zestawienie wygrywa wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011. Ma największą moc, a funkcje nawilżacza i schładzacza powietrza sprawią, że jego działanie będzie wyjątkowo skuteczne.

Wentylator stojący wysokość 120 cm Sencor SFN 4031BK czarny

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Chlebaki metalowe - ranking TOP3 Chlebaki metalowe - ranking TOP3

  Porządny chlebak? Wybierz idealny egzemplarz z wytrzymałego materiału! Poznaj nasz najnowszy ranking TOP3, w którym znajdziesz najlepsze chlebaki metalowe do swojej kuchni od znanych i cenionych producentów!

  Autor: Superwnetrze.pl 2021/01/18 Czytaj dalej
 • Zegary ścienne z wahadłem - ranking TOP3 Zegary ścienne z wahadłem - ranking TOP3

  Zegar ścienny z wahadłem? Doskonałe rozwiązanie Wybierz go do swojego biura lub salonu i miej czas pod kontrolą! Poznaj już teraz ranking TOP3, a w nim najlepsze zegary ścienne z wahadłem!

  Autor: Superwnetrze.pl 2021/01/13 Czytaj dalej
 • Czarny zegar ścienny - ranking TOP3 Czarny zegar ścienny - ranking TOP3

  Czarny zegar idealnie ozdobi domowe wnętrze. Na jaki się skusić? Poznaj kolejny SuperWnętrzowy ranking, a w nim TOP3 najlepszych zegarów w kolorze czarnym. Zapraszamy do jego sprawdzenia!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2020/11/30 Czytaj dalej
 • Czarne wieszaki łazienkowe - ranking TOP3 Czarne wieszaki łazienkowe - ranking TOP3

  Lubisz dodatki w kolorze czarnym? Jeśli tak, to czarne wieszaki łazienkowe będą dla Ciebie idealne! Sprawdź nasz ranking, a w nim TOP3 najciekawszych wieszaków, które pięknie ozdobią łazienkową przestrzeń!

  Autor: Ola Wieloch 2020/11/19 Czytaj dalej
 • Pojemniki do segregacji śmieci - TOP3 Pojemniki do segregacji śmieci - TOP3

  Najlepsze pojemniki do segregacji śmieci? Znajdziesz je w najnowszym rankingu! Szukasz czegoś dla siebie? Sprawdź TOP3 idealnych pojemników, które świetnie sprawdzą się segregacji śmieci!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2020/11/13 Czytaj dalej