Ranking najlepszych wentylatorów - wentylatory Sencor

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/08

Lada moment rozpoczną się wakacje, a nadchodzący lipiec i sierpień oznaczają coraz wyższe temperatury zarówno na zewnątrz, jak i w naszych domach. Ochłodzenie i ukojenie mogą przynieść wentylatory stojące, które można umieścić w dowolnym miejscu naszych czterech kątów. Jakie funkcje mogą okazać się przydatne i jaki model wentylatora wybrać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

wentylatory ranking

Wentylatory domowe – użyteczne funkcje

Wybór wentylatorów na rynku jest obecnie bardzo duży, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się najważniejszym funkcjom tych urządzeń. Które zwiększą komfort codziennego użytkowania? Jedną z nich jest na pewno nawilżanie powietrza. Wentylator z nawilżaczem powietrza posiada pojemnik na wodę, a także specjalny filtr, które zapewniają rozpylanie delikatnej wodnej mgiełki podczas pracy urządzenia. Przydatna może okazać się także możliwość sterowania pilotem. Dzięki niemu zmienisz program lub wyłączysz wentylator bez wstawania z łóżka czy kanapy. Jeśli chcesz, aby przyjemny powiew rozpościerał się po całym pomieszczeniu, a nie tylko w jednym miejscu, warto postawić z kolei na model z automatyczną rotacją w poziomie. Które wentylatory domowe mają wspomniane wcześniej funkcje i jakie urządzenie warto wybrać?

Wentylator stołowy 30cm Sencor biały

Wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011

Model SFN 9011 to tak naprawdę trzy urządzenia w jednym! Może pełnić funkcję letniego wentylatora, nawilżacza powietrza oraz schładzacza powietrza. Ma moc 110 W i posiada obieg nawilżająco-chłodzący z pompą wodną. Korzystanie z niego ułatwiają 3 prędkości (niska, średnia i wysoka) oraz 3 tryby pracy: normal, natural oraz sleep. Do urządzenia dodawany jest pilot zdalnego sterowania, a także wkłady chłodzące. Dzięki nim temperatura otoczenia będzie skutecznie obniżona.

Wentylator wielofunkcyjny z nawilżaczem Sencor SFN 9011SL srebrny

Schładzacz powietrza SENCOR SFN 6011

Ten model również pełni funkcję trzech urządzeń: letniego wentylatora, nawilżacz oraz schładzacza powietrza. Wentylator SFN 6011 moc 70 W i został wyposażony w obwód nawilżania oraz schładzania z pompą wodną. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego urządzenia, do naszej dyspozycji mamy również 3 prędkości oraz 3 tryby pracy. Dodatkową zaletą tego wentylatora jest ustawiana kratka czołowa z funkcją SWING do równomiernej dystrybucji powietrza.

Wentylator z nawilżaczem Sencor SFN 9021WH biały

Wentylator stojący SENCOR SFN 5040

To urządzenie SFN 5040 charakteryzuje się przede wszystkim bardzo lekką konstrukcją. Dzięki temu zaoszczędzimy w domu sporo przestrzeni. Ma moc 90 W, jest bardzo cichy i wyposażony jest w funkcję automatycznej oscylacji. Do naszej dyspozycji są nie tylko 3 prędkości, ale także 7 ustawień pracy silnika oraz 3 tryby pracy: standardowy, naturalny i nocny. Sterowanie ułatwia dotykowy panel sterowania i pilot dołączony do zestawu.

Wentylator kolumnowy stojący 111cm Sencor SFN 5040BL czarny

Wentylator stojący SENCOR SFN 4031

Model wentylatora SFN 4031 to najbardziej popularne urządzenie. Waży tylko 3 kg, ma stabilną podstawę krzyżową i antypoślizgowe nóżki. Możliwa jest automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90°, a także ustawianie kąta pochylenia. Naszym zdaniem zestawienie wygrywa wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011. Ma największą moc, a funkcje nawilżacza i schładzacza powietrza sprawią, że jego działanie będzie wyjątkowo skuteczne.

Wentylator stojący wysokość 120 cm Sencor SFN 4031BK czarny

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6 Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6

  Aby pomóc Ci w rozwianiu wątpliwości, stworzyliśmy w tym celu specjalny ranking z Top 6 Szklanek - czyli najchętniej kupowanych szklanek na bieżący miesiąc. Szklanka - którą wybrać? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/04/12 Czytaj dalej
 • Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023 Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023

  Wraz z nadejściem wiosny, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najchętniej wybieranych suszarek ogrodowych wśród klientów sklepu SuperWnetrze.pl. Oto top 10 wieszaków na pranie ogrodowych. Sprawdź tutaj i dowiedz się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Kubki Termiczne - Ranking Top 3 Kubki Termiczne - Ranking Top 3

  Jaki kubek termiczny wybrać dla siebie oraz swoich bliskich? Na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie jego wyboru? Przeczytaj o najważniejszych cechach kubków termicznych, które znacząco wpływają na jego użyteczność.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/03/09 Czytaj dalej
 • Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023 Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023

  Jaki kosz na śmieci wybrać do swojego domowego wnętrza? Na co najbardziej zwrócić swoją uwagę? Jeśli sam rozważasz kupno kosza na śmieci, ten artykuł może okazać się dla Ciebie pomocny. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023 Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023

  Jeśli zastanawiasz się, który moździerz będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, powinieneś najpierw zapoznać się z różnymi rodzajami moździerzy i poznać ich różne właściwości. Lista jest dość obszerna. Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej