Ranking najlepszych wentylatorów - wentylatory Sencor

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/08

Lada moment rozpoczną się wakacje, a nadchodzący lipiec i sierpień oznaczają coraz wyższe temperatury zarówno na zewnątrz, jak i w naszych domach. Ochłodzenie i ukojenie mogą przynieść wentylatory stojące, które można umieścić w dowolnym miejscu naszych czterech kątów. Jakie funkcje mogą okazać się przydatne i jaki model wentylatora wybrać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

wentylatory ranking

Wentylatory domowe – użyteczne funkcje

Wybór wentylatorów na rynku jest obecnie bardzo duży, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się najważniejszym funkcjom tych urządzeń. Które zwiększą komfort codziennego użytkowania? Jedną z nich jest na pewno nawilżanie powietrza. Wentylator z nawilżaczem powietrza posiada pojemnik na wodę, a także specjalny filtr, które zapewniają rozpylanie delikatnej wodnej mgiełki podczas pracy urządzenia. Przydatna może okazać się także możliwość sterowania pilotem. Dzięki niemu zmienisz program lub wyłączysz wentylator bez wstawania z łóżka czy kanapy. Jeśli chcesz, aby przyjemny powiew rozpościerał się po całym pomieszczeniu, a nie tylko w jednym miejscu, warto postawić z kolei na model z automatyczną rotacją w poziomie. Które wentylatory domowe mają wspomniane wcześniej funkcje i jakie urządzenie warto wybrać?

Wentylator stołowy 30cm Sencor biały

Wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011

Model SFN 9011 to tak naprawdę trzy urządzenia w jednym! Może pełnić funkcję letniego wentylatora, nawilżacza powietrza oraz schładzacza powietrza. Ma moc 110 W i posiada obieg nawilżająco-chłodzący z pompą wodną. Korzystanie z niego ułatwiają 3 prędkości (niska, średnia i wysoka) oraz 3 tryby pracy: normal, natural oraz sleep. Do urządzenia dodawany jest pilot zdalnego sterowania, a także wkłady chłodzące. Dzięki nim temperatura otoczenia będzie skutecznie obniżona.

Wentylator wielofunkcyjny z nawilżaczem Sencor SFN 9011SL srebrny

Schładzacz powietrza SENCOR SFN 6011

Ten model również pełni funkcję trzech urządzeń: letniego wentylatora, nawilżacz oraz schładzacza powietrza. Wentylator SFN 6011 moc 70 W i został wyposażony w obwód nawilżania oraz schładzania z pompą wodną. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego urządzenia, do naszej dyspozycji mamy również 3 prędkości oraz 3 tryby pracy. Dodatkową zaletą tego wentylatora jest ustawiana kratka czołowa z funkcją SWING do równomiernej dystrybucji powietrza.

Wentylator z nawilżaczem Sencor SFN 9021WH biały

Wentylator stojący SENCOR SFN 5040

To urządzenie SFN 5040 charakteryzuje się przede wszystkim bardzo lekką konstrukcją. Dzięki temu zaoszczędzimy w domu sporo przestrzeni. Ma moc 90 W, jest bardzo cichy i wyposażony jest w funkcję automatycznej oscylacji. Do naszej dyspozycji są nie tylko 3 prędkości, ale także 7 ustawień pracy silnika oraz 3 tryby pracy: standardowy, naturalny i nocny. Sterowanie ułatwia dotykowy panel sterowania i pilot dołączony do zestawu.

Wentylator kolumnowy stojący 111cm Sencor SFN 5040BL czarny

Wentylator stojący SENCOR SFN 4031

Model wentylatora SFN 4031 to najbardziej popularne urządzenie. Waży tylko 3 kg, ma stabilną podstawę krzyżową i antypoślizgowe nóżki. Możliwa jest automatyczna rotacja w poziomie pod kątem 90°, a także ustawianie kąta pochylenia. Naszym zdaniem zestawienie wygrywa wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011. Ma największą moc, a funkcje nawilżacza i schładzacza powietrza sprawią, że jego działanie będzie wyjątkowo skuteczne.

Wentylator stojący wysokość 120 cm Sencor SFN 4031BK czarny

Poprzedni artykuł Następny artykuł