Ranking Poduszki - Luty 2023

Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01

Często po przebudzeniu boli Cię kark? Może czas zmienić swoje poduszki. Odpowiednia poduszka to gwarancja dobrego snu. Poduszka powinna mieć odpowiednią wielkość, kształt, materiał, wypełnienie i sprężystość. Poduszki dekoracyjne różnią się od poduszek do spania i nie zawsze nadają się one do spania. Moe Cię to dziwić, ale jest to fakt. Nad wyborem poduszki należy poświęcić trochę czasu. Występują one z wstadem specjalistycznym, syntetycznym i często z aturalnym. Te ostatnie bardzo łatwo zdeformować, ponieważ wypełnione są pierzem. Specjalistyczne mają odpowiedni kształt, który ma pomóc przywrócić odpowiedni kształt naszego kręgosłupa. Zobacz Nasz raking i dowiedz się jakie poduszki najczęściej wybierają Nasi klienci. 

Poduszki ranking TOP 10

Poduszki dla kobiet w ciąży

Szykujesz się na zostanie mamą. Z pewnościa przyda Ci się poduszka dla kobiet w ciąży. Czym różni się od tradycyjnej poduszki kwadratowej? Zdecydowanie swoim kształem w literze U. Ten kształt daje możliwość podtrzymania brzucha w pozycji lerzącej na boku. W momencie, gdy dziecko przyjdzie już na świat poduszka świetnie sprawdzi się przy karmieniu oraz będzie można ułożyć ją w formę kojca dla maluszka. W ten sposób zakup posłuży nam zarówno w czasie trwania ciąży jak i już po narodzinach. 

Poduszki ranking TOP 11-20

 
 

Jaką poduszkę wybrać?

Każda osoba jest inna i wymaga innego rodzaju poduszki. Dla osó, które lubią spać na boku preferowane sa poduszki twardsze, które często od razu są wyprofilowane. Dają one możliwośc utrzymania karku w jednej linii. Oosby, które śpią na plecach będą potrzebowały niższej poduszki, któa jest miękka. Ma ona mieć taką grbość, by nasz kark nie podnosił się znacząco do góry. Dla osób, które śpią na brzuchu mamy złą wiadomość, poieważ pozycja ta nie jest dobra dla naszego kręgosłupa. Nie ma poduszki, która byłaby najlepsza w tym przypadku. Jeżeli jednak preferujemy własnie tą pozycje, możemy zakupić poduszkę taką samą jak dla osób śpiących na plecach.

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6 Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6

  Aby pomóc Ci w rozwianiu wątpliwości, stworzyliśmy w tym celu specjalny ranking z Top 6 Szklanek - czyli najchętniej kupowanych szklanek na bieżący miesiąc. Szklanka - którą wybrać? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/04/12 Czytaj dalej
 • Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023 Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023

  Wraz z nadejściem wiosny, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najchętniej wybieranych suszarek ogrodowych wśród klientów sklepu SuperWnetrze.pl. Oto top 10 wieszaków na pranie ogrodowych. Sprawdź tutaj i dowiedz się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Kubki Termiczne - Ranking Top 3 Kubki Termiczne - Ranking Top 3

  Jaki kubek termiczny wybrać dla siebie oraz swoich bliskich? Na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie jego wyboru? Przeczytaj o najważniejszych cechach kubków termicznych, które znacząco wpływają na jego użyteczność.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/03/09 Czytaj dalej
 • Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023 Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023

  Jaki kosz na śmieci wybrać do swojego domowego wnętrza? Na co najbardziej zwrócić swoją uwagę? Jeśli sam rozważasz kupno kosza na śmieci, ten artykuł może okazać się dla Ciebie pomocny. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023 Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023

  Jeśli zastanawiasz się, który moździerz będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, powinieneś najpierw zapoznać się z różnymi rodzajami moździerzy i poznać ich różne właściwości. Lista jest dość obszerna. Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej