Ranking Poduszki - Styczeń 2022

Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01

Często po przebudzeniu boli Cię kark? Może czas zmienić swoje poduszki. Odpowiednia poduszka to gwarancja dobrego snu. Poduszka powinna mieć odpowiednią wielkość, kształt, materiał, wypełnienie i sprężystość. Poduszki dekoracyjne różnią się od poduszek do spania i nie zawsze nadają się one do spania. Moe Cię to dziwić, ale jest to fakt. Nad wyborem poduszki należy poświęcić trochę czasu. Występują one z wstadem specjalistycznym, syntetycznym i często z aturalnym. Te ostatnie bardzo łatwo zdeformować, ponieważ wypełnione są pierzem. Specjalistyczne mają odpowiedni kształt, który ma pomóc przywrócić odpowiedni kształt naszego kręgosłupa. Zobacz Nasz raking i dowiedz się jakie poduszki najczęściej wybierają Nasi klienci. 

Poduszki ranking TOP 10

Poduszki dla kobiet w ciąży

Szykujesz się na zostanie mamą. Z pewnościa przyda Ci się poduszka dla kobiet w ciąży. Czym różni się od tradycyjnej poduszki kwadratowej? Zdecydowanie swoim kształem w literze U. Ten kształt daje możliwość podtrzymania brzucha w pozycji lerzącej na boku. W momencie, gdy dziecko przyjdzie już na świat poduszka świetnie sprawdzi się przy karmieniu oraz będzie można ułożyć ją w formę kojca dla maluszka. W ten sposób zakup posłuży nam zarówno w czasie trwania ciąży jak i już po narodzinach. 

Poduszki ranking TOP 11-20

 
 

Jaką poduszkę wybrać?

Każda osoba jest inna i wymaga innego rodzaju poduszki. Dla osó, które lubią spać na boku preferowane sa poduszki twardsze, które często od razu są wyprofilowane. Dają one możliwośc utrzymania karku w jednej linii. Oosby, które śpią na plecach będą potrzebowały niższej poduszki, któa jest miękka. Ma ona mieć taką grbość, by nasz kark nie podnosił się znacząco do góry. Dla osób, które śpią na brzuchu mamy złą wiadomość, poieważ pozycja ta nie jest dobra dla naszego kręgosłupa. Nie ma poduszki, która byłaby najlepsza w tym przypadku. Jeżeli jednak preferujemy własnie tą pozycje, możemy zakupić poduszkę taką samą jak dla osób śpiących na plecach.

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Jaki moździerz wybrać? Jaki moździerz wybrać?

  Jeśli zastanawiasz się, która zaprawa murarska będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza, powinieneś najpierw zapoznać się z różnymi rodzajami zapraw murarskich i poznać ich różne właściwości. Lista jest dość obszerna. Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/13 Czytaj dalej
 • Mydelniczki - na co zwrócić uwagę? Ranking Mydelniczki - Styczeń 2022 Mydelniczki - na co zwrócić uwagę? Ranking Mydelniczki - Styczeń 2022

  Zastanawiasz się nad gustownymi mydelniczkami, które wyeksponują wyjątkowy charakter Twojej łazienki? W tym artykule dowiesz się więcej na temat mydelniczek na mydło w kostce, co pomoże Ci w wyborze najbardziej odpowiedniej dla siebie.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01 Czytaj dalej
 • Saturator do wody gazowanej - ranking TOP 3 Saturator do wody gazowanej - ranking TOP 3

  Jaki saturatorów wybrać? Poznaj 3 najlepsze saturatory w sklepie Superwnetrze.pl. Na co zwrócić uwagę przy kupnie odpowiedniego saturatora? Przeczytaj więcej w tym artykule.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/12/08 Czytaj dalej
 • Jaki kosz do łazienki? Ranking Kosze na śmieci - Styczeń 2022 Jaki kosz do łazienki? Ranking Kosze na śmieci - Styczeń 2022

  Zastanawiasz się jaki kosz do łazienki wybrać? Podajemy na co zwrócić szczególną uwagę przy jego wyborze. Przede wszystkim jest to: materiał, sposób otwierania oraz podział na komory. Jakie kosze do łazienki są najchętniej wybierane? Koniecznie przeczytaj

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01 Czytaj dalej
 • Jaka szklanka do whisky? Szklanki do whisky - Styczeń 2022 Jaka szklanka do whisky? Szklanki do whisky - Styczeń 2022

  Zastanawiasz się jaką szklankę do whisky wybrać? Służymy pomocą! Istnieją pewne elementy, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Co to jest? Przeczytaj nasz mini artykuł i poznaj top 10 najczęściej wybieranych produktów do Whisky w SuperWnetrze.pl!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01 Czytaj dalej