Ranking Zestawy mebli ogrodowych - Kwiecień 2024

Autor: Małgorzata Walo 2024/04/01

Posiadacze dużych ogrodów, z pewnością będą chcieli zakupić najmodniejszy zestaw mebli ogrodowych. Świetnie sprawdzi się zarówno w czasie spokojnego odpoczynku na świeżym powietrzu podczas czytania książki czy picia ulubionego napoju oraz w czasie przyjmowania gości. W sklepie SuperWnetrze mamy duży wybór zestawów mebli ogrodowych składających się z krzeseł, całych sof, pojedyńczych foteli i stolików. Często do zestawów mebli są dodane dekoracyjne poduszki. Dodatkowo znajdziesz u nasz także zestawy mebli modułowych, które są hitem tego roku. Nie czekaj i już teraz znajdź idealny zestaw mebli ogrodowych dla siebie w naszym rankingu. 

Ranking TOP 10 zestawów mebli ogrodowych

 

Czy meble ogrodowe są odporne na deszcz i śnieg?

Wszystkie zestawy mebli ogrodowych dostępnych w naszym sklepie są wykonane z najlepszej jakości materiałów - różnego typu drewna i rattanu. Materiały te zapewniają, że zestawy mebli ogrodowych będą służyły nam przez wiele lat. Meble ogrodowe są odporne na czynniki atmosferyczne, jednak warto zakupić specjalne olejki i pod koniec każdego sezonu odświeżyć meble. Specjalne preparaty mogą być zarówno bezbarwne jak i zawierac kolor, który doda świeżości naszym meblą ogrodowym. Nie należy też mebli ogroodwych chowac pod folią, ponieważ powinny mieć one ciągły dostęp do powietrza, aby nie zapleśniały i nie pojawiłsię na nich grzyb. W momencie kiedy nie cchemy narażać zestawu mebli ogrodowych na śnieg lub deszcz, powinniśmy umieścić je w suchym miejscu, w którym temperatura nie jest ujemna. 

Ranking TOP 11-20 zestawów mebli ogrodowych

Drewniane zestawy mebli ogrodowych

Ogród to miejsce gdzie człowiek może połączyć się w ciszy i spokoju z odgłosami natury. Nie chcemy by ta przestrzeń była zakłucona przez nowe technologie lub wymyślne meble. Właśnie dlatego większość osób decyduje się na zakup zestawu mebli ogrodowych drewnianych. Łącza one w sobie klasyczny design, prostotę, wygodę i wytryzmałość. Dzięki naturalnemu materiałowi z jakiego są wykonane, świetnie wpasują się w zieloną roślinność w naszym ogrodzie. Jeżeli jednak nie posiadami dużego, przestronnego ogrodu możemy zdecydowac się na mniejszy zestaw w formie dwóch krzeseł i stolika lub wygodnych drewnianych leżaczków. W sklepie SuperWnetrze przewodnim producentem w produkcji zestawów mebli ogrodowych drewnianych jest marka Vida. Koniecznie zobacz co producent ma w swojej ofercie! 

Poprzedni artykuł Następny artykuł