Szklanki termiczne Vialli Design

Klienci coraz chętniej wybierają szklanki termiczne, które wyróżniają się na tle innych rozwiązań pod względem długiego utrzymywania temperatury cieczy. To oryginalne oraz funkcjonalne produkty, które skradły serca Klientów z całego świata. Bez znaczenia, czy chcemy zachować ciepło, czy zimno podawanego napoju, szklanki termiczne okażą się niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla każdego! Szklanki Vialli Design wykonane są ze szkła borokrzemowego, dzięki temu nie tylko doskonale utrzymują temperaturę napoju, ale również charakteryzują się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz naprężenia termiczne. Co warto o nich wiedzieć? Jakie szklanki są najbardziej popularne? Sprawdź to poniżej!

Wyniki filtrowania: Producenci: Vialli Design

Vialli Design – szklanki na każdą okazję

 

Szklanki termiczne dostępne obecnie w sprzedaży charakteryzują się niezwykłą lekkością i trwałością wykonania. Szklanki Vialli Design wykonane są z dwóch warstw szkła borokrzemowego, oddzielonego przestrzenią wypełnioną powietrzem. Dzięki zastosowaniu tej technologii produkty coraz bardziej zyskują na popularności. Szklanki termiczne doskonale sprawdzą się do serwowania herbaty czy kawy. Jeśli często zapraszasz do siebie gości, wybierz dla siebie większy zestaw. Szklanki termiczne 6 sztuk lub 4 sztuki, to opcja idealna! Dla każdego znajdzie się wtedy porcja pysznej, świeżo zaparzonej kawy, podanej w elegancki i nowoczesny sposób. A w jakich kompletach znajdziesz szklanki Vialli Design? Pod spodem podajemy propozycje!

 

 

Vialli Design szklanki uniwersalne do ulubionych napojów


Szklanki termiczne Vialli Design są jednak bardzo uniwersalne, dzięki czemu możemy w nich serwować również napoje zimne, których temperatura utrzyma się przez wiele, wiele godzin. Ponadto produkty te są niezwykle eleganckie, a ich uniwersalny design sprawia, że swoje zastosowanie znajdą zarówno podczas spotkania z przyjaciółmi, jak i uroczystej kolacji. Doskonałym przykładem są chociażby szklanki termiczne Bolla, w których zarówno kawa, jak i herbata oraz zimne napoje wyglądają apetycznie i zachęcająco. A jakie inne kolekcje są warte Waszej uwagi?

 

 

Co znajdzie się w Twojej zastawie stołowej? Szklanki termiczne Bolla, Vita, a może Amo? Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, jesteśmy przekonani, że kawa będzie smakować w nich po prostu rewelacyjnie! Sięgaj po szklanki Vialli Design już teraz
 

szklanki termiczne 350 ml