Urządzenie do gotowania jajek, na 6 jajek, stal nierdzewna/tworzywo sztuczne, 17 x 12 x 14,5 cm

Opis produktu

Urządzenie do gotowania sześciu jajek to praktyczny sprzęt, który ułatwi przygotowanie pysznych i zdrowych posiłków. Klasyczny design urządzenia sprawia, że pasuje ono do większości wystrojów kuchni, stanowiąc nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne wyposażenie wnętrza.

W zestawie z urządzeniem znajduje się miarka do wody z igłą do nakłuwania jaj, co pozwala na uzyskanie idealnego stopnia twardości jajek. Dodatkowo, urządzenie posiada możliwość zwinięcia przewodu pod podstawą, co ułatwia przechowywanie i transport.

Urządzenie do gotowania jajek ma wymiary 17 x 12 x 14,5 cm i jest wykonane ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości i zapewnia długą żywotność. Urządzenie ma moc 400 W, co pozwala na szybkie i skuteczne gotowanie jajek.

Urządzenie do gotowania sześciu jajek to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zdrową i łatwą w przygotowaniu dietę. Produkt ten sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i na specjalne okazje, takie jak śniadanie wielkanocne czy imprezy okolicznościowe.

  • Szybkie gotowanie: Urządzenie pozwala na gotowanie sześciu jajek w zaledwie kilka minut, co jest szybsze i wygodniejsze niż gotowanie jajek tradycyjnym sposobem w garnku na kuchence.
  • Łatwość obsługi: Urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu każdy może sobie z nim poradzić.
  • Bezpieczeństwo: Urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
  • Precyzyjne gotowanie: W zestawie znajduje się miarka do wody z igłą, która pozwala na dokładne nakłucie jajek i uzyskanie pożądanej konsystencji żółtka.
  • Łatwe czyszczenie: Urządzenie jest łatwe do czyszczenia i można je myć w zmywarce.
  • Estetyczny design: Urządzenie ma klasyczny design, który pasuje do większości wystrojów kuchni, dzięki czemu nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale także estetyczną.
  • Praktyczna funkcja: Urządzenie jest wyposażone w możliwość zwinięcia przewodu pod podstawą, co ułatwia przechowywanie urządzenia i oszczędza miejsce w kuchni.

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
CI-492712
Kod EAN
4017166492712
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Cilio
  • Inne Jajowary

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.