WMF

Marka z tradycją, która jest inspiracją na rynku wyposażenia wnętrz


WMF jest niemieckim producentem naczyń i akcesoriów kuchennych, który na rynku istnieje od prawie 170 lat. Tradycja połączona z innowacyjnymi pomysłami sprawia, że artykuły WMF są niezwykle popularne na rynku międzynarodowym, o czym świadczą renomowane nagrody, które zdobyła marka. WMF oferuje wysokiej jakości, funkcjonalne sprzęty do gotowania, dzięki którym czynności kuchenne stają się jeszcze szybsze i łatwiejsze. Z marką picie, jedzenie czy serwowanie stanie się kuchenną atrakcją. Począwszy od przygotowania składników za pomocą idealnie tnących noży, gotowania i smażenia na wyjątkowych garnkach i patelniach, po jedzenie przy użyciu eleganckich sztućców i stylowo nakrytym stole. Dzięki marce można wyposażyć kuchnię lub jadalnię we wszystko co najważniejsze. Dodatkowo, że względu na wysoką jakość będą to produkty, które będą służyć przez lata.
 

Przygotowanie posiłków może stać się pasją dzięki WMF


Ułatwienie sobie prac kuchennych sprawia, że przestają być one koniecznymi obowiązkami, a stają się przyjemnością i formą relaksu. Akcesoriów tej marki używają nie tylko profesjonalni kucharze, ale również amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kucharzeniem. Podstawą przygotowania posiłku są dobrej jakości składniki, jednak aby smak i aromat dania był wyjątkowy należy używać odpowiednich przypraw i ziół. By podczas gotowania zawsze pod ręką były odpowiednie dodatki, warto mieć przyprawniki, po które można sięgnąć w razie potrzeby. Pojemniki na przyprawy zaprojektowane przez WMF są nie tylko bardzo trwałe, prezentują się także bardzo stylowo, staną się więc dekoracją kuchennego blatu. Młynki do pieprzu lub soli również powinny znaleźć się niedaleko kuchenki, świeżo zmielone przyprawy dodadzą potrawie niezwykłego smaku. Podobnie jest z butelkami do oliwy lub octu. Wszystkie te drobne akcesoria powinny znaleźć się na stole podczas uroczystych obiadów, dzięki czemu każdy z gości będzie mógł doprawić danie według własnych upodobań. 
 

Marka WMF pamięta też o maluchach, dla których przygotowała niesamowite kolekcje


Naczynia i sztućce dla dzieci są niezbędne w domu, w którym maluch rozpoczyna swoją przygodę z nauką samodzielnego jedzenia. Akcesoria przeznaczone dla dzieci spełnią swoją rolę także jeśli do czynienia mamy z małym niejadkiem. WMF doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, które stawiane są rodzicom, dlatego wśród swoich produktów ma niezwykle serie sztućców i naczyń dla dzieci. Zestawy są pięknie kolorowe, ozdobione bajkowymi postaciami, z pewnością przykują uwagę malucha. Można zakupić osobno sztućce lub cały zestaw, włącznie z talerzykami i miseczkami. Dzieciom rozpoczynającym przedszkole i szkołę doskonale przydadzą się komplety, na które składa się lunchbox i bidon. Nadrukowane disnejowskie postacie z ulubionych bajek na poszczególnych elementach z pewnością zachwycą dziecko. Zarówno zestawy sztućców jak i komplety szkolne dla dzieci są bardzo dobrym pomysłem na prezent.

Cena
-
Długość ostrza
Dodatkowe elementy
Kształt
Możliwość mycia w zmywarce
Powłoka Patelni
Średnica
średnica patelni