BRABANTIA - Prostokątny składany kosz na bieliznę 55 l

Opis produktu

Składany kosz na pranie

Poszukujesz wygodnego kosza na swoje pranie, który będziesz mógł złożyć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu? Jeśli tak - marka Brabantia zaprojektowała specjalnie składany kosz na pranie, który pomieści Twoją odzież wymagającą prania.

kosz na pranie
składany kosz na pranie

Składany kosz na pranie - praktyczność

Kosz wykonany z tkaniny poliestrowej wysokiej jakości. Jest trwały i wytrzymały. Materiał jest przewiewny, zgromadzone w koszu ubrania nie wilgotnieją, nie przyjmują nieprzyjemnych zapachów. Kiedy złożymy uchwyt w górnej części kosza, tworzy się okrągły otwór wsypowy, przez który umieszczamy brudną bieliznę we wnętrzu pojemnika - klasyczny kosz na pranie. Kiedy uchwyt podniesiemy, tworzą się ramiona do przenoszenia. Wówczas służyć nam może jako torba do transportu brudnej odzieży lub po prostu jako torba na zakupy.

Składany kosz na pranie - cechy:  

  • łatwy do przenoszenia - jest lekki oraz posiada odpowiedniej wielkości uchwyty, które zapewniają komfort podczas jego trzymania
  • pojemny - posiada 55 litrów dostępnego miejsca wewnątrz
  • wyróżnia go oryginalny design, który sprawi, że będzie z pewnością będzie stanowił też jeden z elementów nowoczesnego wnętrza
  • posiada uniwersalny, grafitowy kolor
torba na pranie
brabantia

Brabantia - zaufana marka działająca od 1919

Brabantia powstała w 1919 roku, kiedy pradziadek Van Elderen wykonał pierwszy dzbanek na mleko. Miało to miejsce w małym miasteczku na północy Aalst - Brabancji. Aktualnie Brabantia to jedna z najbardziej cenionych marek produkujących akcesoria łazienkowe i kuchenne. Firma posiada w pełni swoje filie na wszystkich kluczowych rynkach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Niemczech, Danii, Szwajcarii, Hiszpanii, Włoszech i USA, a także dział eksportu obejmujący inne rynki światowe. W głównej siedzibie w Holandii producent Brabantia zatrudnia 28 pracowników, którzy osiągają aż 6 milionów dolarów zysków. Zgodnie z celem, Brabantia wytwarza tylko” solidne, niezawodne produkty, które są trwałe”.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
12 03 81
Kod EAN
8710755120381
Wysokość
54 cm
Długość
40,5 cm
Szerokość
29,5 cm
Materiał
Poliester
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na pranie

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.