Butelka Water Ellipse 700ml nordic green 1077780

Opis produktu

Cechy - Butelka na Wodę Mepal:

 • kolor: nordycka zieleń
 • posiada 700 ml pojemności
 • jest lekka i poręczna
 • butelka została wykonana z materiałów wolnych od szkodliwego BPA: tworzywa sztucznego ABS oraz tworzywa sztucznego PCTG
 • posiada praktyczny uchwyt - dzięki czemu można wygodnie ją przenosić, czy też wieszać na rowerze
 • przeznaczono zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci
 • składa się z trzech części: przezroczystego pojemnika na wodę, praktycznego i stylowego paska (który zapobiega ślizganiu) oraz silikonowego uchwytu
 • nadaje się do mycia w zmywarce
 • butelka dostępna w różnych wersjach kolorystycznych

Zdrowa Butelka na Wodę

Poszukujesz praktycznej, lekkiej i przede wszystkim - bezpiecznej butelki na wodę? Jeśli tak - znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Uznana, holenderska marka Mepal stworzyła niezwykle stylową butelkę na wodę, którą będziesz mógł/a przenosić dokądkolwiek tylko zechcesz!

Butelka na Wodę 0,7

Butelka na wodę 0,7 litra wyróżnia się swoim subtelnym, lecz bardzo estetycznym i stylowym wyglądem. Posiada ozdobny pasek, który dodatkowo uniemożliwia ześlizgiwanie się butelki z dłoni. Co więcej, dzięki silikonowemu uchwytowi możesz ją przenosić ze sobą na siłownie, na spacer, do pracy, czy też na wycieczki!

Zdrowa Butelka na wodę

Zdrowa butelka na wodę została wykonana z nieszkodliwych dla zdrowia materiałów wolnych od BPA, tj.: tworzywo sztuczne ABS i tworzywo sztuczne PCTG. Nie wchodzi ona w reakcje z wlewanymi do niej napojami. Ponadto, butelka na wodę jest prosta w utrzymaniu czystości - bez problemu umyjesz ją w zmywarce.

 

 

Mepal - Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSC Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie  dostarczyć standardową kolekcję prosto z  magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Produkty są produkowane lokalnie i  montowane w zakładach socjalnych.

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania  i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w  stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego  użytku: super poręczne,  wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne  pomysły, oparte na życzeniach klientów!

mepal logo

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
107778092400
Kod EAN
8711269943190
Wysokość
29.8 cm
Szerokość
6.8 cm
Materiał
Tworzywo sztuczne ABS, tworzywo sztuczne PCTG
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

 • Produkty Mepal
 • Inne Butelki na wodę

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.