Deski do krojenia

(338)

Deska do krojenia, to istotne akcesorium kuchenne, którego nie może zabraknąć w wyposażeniu każdej domowej kuchni. Nasz sklep SuperWnetrze.pl oferuje deski do krojenia pieczywa, deski do warzyw i owoców, a także mięsa czy ryb. Różne materiały wykonania i rozmiary czynią je przeznaczonymi do każdego charakteru wnętrza kuchni. Jaką deskę kuchenną wybrać? Wybierając deskę do krojenia, warto zadbać o to, aby spełniała wszystkie niezbędne wymagania m.in. by była  bezpieczna, praktyczna, a także wygodna. Sklep SuperWnetrze.pl przygotował kilka porad, które pomogą w wyborze najlepszej deski kuchennej!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Doskonale współgrające z nożami drewniane deski do krojenia to akcesoria kuchenne, których nie może zabraknąć w Twojej kuchni. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż nie tępią noży. Drewno, w szczególności dębowe ma właściwości bakteriobójcze, dzięki czemu deski kuchenne z niego wykonane są bardzo higieniczne. Naturalnie zaimpregnowana deska, to zakup, który posłuży w domowej kuchni przez dłuższy czas, zachowując odpowiedni wygląd oraz właściwości. Drewniane deski do krojenia świetnie się sprawdzą do krojenia produktów suchych, np. pieczywa. Mogą również pełnić funkcje dekoracyjne i pięknie zdobić rodzinny stół. Oprócz desek wykonanych z drewna, stosuje się często deski bambusowe oraz wykonane z różnego rodzaju tworzyw.

Deski kuchenne bambusowe ku zaskoczeniu wiele osób nie są wykonywane z drewna, lecz ze specjalnie sprasowanej trawy. Odpowiednio zaimpregnowany bambus jest dwukrotnie twardszy niż drewno buku, a jednocześnie znacząco lżejszy, dzięki czemu rewelacyjnie nadaje się do tworzenia trwałych oraz wygodnych desek. Bambus nie chłonie wody, nie niszczy noży. Bambusowa deska kuchenna firmy Zassenhaus to produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie i z pewnością doskonale sprawdzi się w Twojej kuchni.

Deski z tworzywa sztucznego są najłatwiejsze do utrzymania w czystości. Można bez obaw myć je w zmywarkach jak i ręcznie, szybko pozbywając się z ich powierzchni wszelkich zanieczyszczeń. Nie niszczą noży. Sklep SuperWnetrze.pl oferuje deski do krojenia z plastiku w wielu rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Deski szklane, ceramiczne i marmurowe przez długie lata zachowują nieskazitelny wygląd. Trudno jest je uszkodzić, ze względu na twardy materiał odporny na nacięcia. Są łatwe do umycia, nawet w zmywarkach. Nie nasiąkają wodą. Warto jednak pamiętać, że niezależnie od rodzaju stosowanej deski, aby uniknąć powstania zakażenia, dobrze jest zaopatrzyć się w kupno kilku desek do krojenia– osobnej do mięsa, ryb oraz pozostałej gamy produktów spożywczych.Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów