Nożyczki do ziół

Pożegnaj się z uciążliwym siekaniem i ręcznym zbiorem ziół - dzięki praktycznym nożycom do cięcia ziół i nie tylko! Za pośrednictwem nowoczesnych nożyc do ziół, możesz siekać zioła na kawałki o idealnym rozmiarze, bezpośrednio na talerze i patelnie - jak w najlepszych restauracjach! W ten sposób z pewnością zaimponujesz wszystkim swoim zaproszonym gościom oraz rodzinie. Mając nożyce do ziół, nie potrzebujesz deski do krojenia ani też dodatkowego noża. Dzięki nożycom do ziół możesz bezpośrednio wycinać zioła do zupy, na pizzę, albo i do sałatek.

nożyce do ziół

Nożyce do ziół - cechy

Łatwe w utrzymaniu czystości

 

Nożyce do ziół są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy opłukać ich ostrza, a następnie odłożyć do zmywarki lub całość umyć ręcznie - szybko i wygodnie. Niektóre z nożyc posiadają dodatkową możliwość do demontażu, dzięki czemu ta czynność staje się jeszcze prostsza.  

 

Wysoka jakość wykonania

 

Nożyce do ziół w większości wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest bardzo odporna na wszelkie uszkodzenia oraz zarysowania. Stal nierdzewna sprawia też, że nożyce są niezwykle solidne oraz służą na wiele długich lat. Innym materiałem, z którego produkowane są nożyce do ziół, jest ceramika. Posiada ona właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także nie absorbuje zapachów - stąd też można używać jej do różnorodnych produktów. Zobacz: nożyce do ziół ze stali nierdzewnej i nożyce do ziół ceramiczne

 

nożyce do ziół

Dodatkowe ostrza

 

Nożyce do ziół mogą posiadać również dodatkowe ostrza, których konstrukcja pozwala na błyskawiczne i niemalże bezwysiłkowe posiekanie szczypiorku, pietruszki i innych świeżych ziół. Nożyczki do ziół są stworzone, aby oszczędzać czas. Ale jeśli masz tanią parę, która się zacina lub z trudem przecina miękkie liście, to szybko staje się to bardziej czasochłonne niż używanie deski do krojenia i noża. Zobacz: nożyce do ziół z pięcioma stalowymi ostrzami

 

Szerokie zastosowanie

 

Te specjalistyczne nożyczki bez trudu rozdrobnią duże liście sałaty na kawałki, nie miażdżąc przy tym delikatnej zieleniny. Tak ostre nożyce do ziół potrafią nawet ciąć, obierać, skrobać, rozbijać orzechy, otwierać puszki i wiele więcej!  

 

 

Dopasowane do leworęcznych i praworęcznych

 

Niektóre nożyce do ziół zostały specjalnie dostosowane zarówno dla osób praworęcznych jak i leworęcznych. Dzięki czemu ich użytkowanie nie sprawia trudności w zależności od tego, która ręka jest naszą dominującą. Zobacz: nożyce do ziół dla leworęcznych i praworęcznych.