Pojedyncze Garnki

(572)

Garnki kuchenne są niezbędnymi przyborami w każdym domu. Możemy zakupić nie tylko gotowe zestawy garnków kuchennych, lecz także pojedyncze sztuki garnków. W naszym sklepie internetowym Superwnetrze.pl, bez problemu znajdziesz garnek, którego brakuje Ci w domowej kuchni. Posegregowaliśmy je specjalnie dla Was z uwzględnieniem najważniejszego parametru, jakim jest pojemność. Wybierając odpowiedni przedział pojemności, zlokalizujecie wszystkie, interesujące Was garnki.

 

W przedziale od 0 do 2 litrów, znajdują się małej pojemności, niewielkie garnki. Idealnie będą służyć do podgrzania porcji zupy czy zagotowania mleka. Jeśli wybierzecie pojemności między 2-4l, 4-6l, traficie do grupy garnków o średniej wielkości. Te typy garnków są najczęściej wykorzystywane podczas gotowania, dlatego warto się w nie zaopatrzyć. Pojemnościami 6-8l, 8-10l oraz 10-12l odznaczają się największe i najbardziej pojemne garnki. Idealnie nadają się one do przygotowywania dużej ilości, jednogarnkowych potraw takich jak na przykład bigos, strogonow czy gulasz. Jak widać grup pojedynczych garnków mamy całkiem sporo, z łatwością można więc wybrać najlepszy garnek do swojej kuchni! A na co jeszcze powinniście zwrócić uwagę?

 

Znacząca większość naszych pojedynczych garnków zawiera dopasowane do nich pokrywki, jednak jeśli nie natraficie na nią w wybranym przez Was modelu garnka, możecie znaleźć osobną kategorię z samymi pokrywkami. Tutaj z pewnością uda się wybrać te odpowiednie i brakujące.

 

Jeśli zależy Wam jednak na zakupieniu większej ilości garnków, proponujemy zajrzeć w zakładkę zestawy garnków. Tutaj znajdziecie gotowe komplety garnków, które dopasowane są zarówno kolorystyką, jak i wykonaniem. Spośród najbardziej cenionych marek, polecić możemy garnki Silit, garnki Scanpan, garnki WMF czy garnki Kela. Są to garnki renomowanych i cenionych producentów, po które najczęściej sięgają klienci z całego świata. Ich jakość wykonania oraz doskonała funkcjonalność to powody, dla których zdecydowanie warto je zakupić.

Na skróty:
Promocje (155)
Możliwość mycia w zmywarce
+ więcej

Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów